DevOps Engineer

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Dywizja Antal IT Services jest zespołem wąsko wyspecjalizowanych konsultantów realizujących projekty rekrutacyjne w branży IT. 30 doświadczonych konsultantów z sukcesem zamyka ponad 350 projektów rocznie. W skład Antal IT Services wchodzą trzy zespoły: IT Tech oraz IT Sales specjalizujące się w rekrutacjach stałych, a także IT Contracting, zajmujący się outsourcingiem specjalistów IT.
    Miejsce pracy: Kraków
    DevOps/KRK

    Zadania:

    • Planowanie i koordynowanie wersji dla wielu aplikacji,
    • Wsparcie w procesie wydawania nowych release`ów,
    • Zarządzanie cyklem życia aplikacji oraz konfiguracja systemu,
    • Optymalizacja procesów konfiguracyjnych oraz integracyjnych,
    • Automatyzacja procesu delivery z wykorzystaniem narzędzi CI,
    • Ścisła współpraca z zespołem analityków, programistów i testerów.

    Oczekiwania:

    • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku DevOps,
    • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania opartego o praktyki  Continuous Build / Integration / Delivery,
    • Automatyzacja i integracja procesów (CI) z wykorzystaniem dedykowanych narzędzi (Maven, Jenkins, TeamCity, Puppet, Archiva, Nexus),
    • Funkcjonalna znajomość systemów Unix/Linux od strony administracyjnej,
    • Doświadczenie w pisaniu skryptów (Bash, Python),
    • Mile widziana znajomość jakiegoś języka obiektowego i rozwiązań Cloud (AWS, Azure),
    • Doświadczenie z systemami kontroli wersji (SVN, Git, Mercurial),
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.

    Oferujemy:

    • Długofalową współpracę w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę,
    • Możliwość realizacji projektów z użyciem najnowszych technologii,
    • Pracę w rozwijającym się, międzynarodowym zespole.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl