Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

DevOps Engineer

  • Straszyn (pow. gdański), pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-08-04

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Nowa Era to lider na rynku rozwiązań edukacyjnych oraz firma będąca częścią międzynarodowej organizacji obecnej w ponad 10 krajach Europy.
W związku ze strategicznym dla firmy rozwojem w obszarze nowoczesnych technologii, poszukujemy ekspertów doświadczonych w zagadnieniach aplikacji webowych, kontentu cyfrowego oraz specyfiki rozwiązań mobilnych.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Warszawa lub Straszyn k. Gdańska

Zadania kluczowe:

  • Projektowanie i implementacja procesu automatycznego wdrażania aplikacji
  • Ścisła współpraca z zespołami: deweloperów, testerów oraz infrastruktury
  • Projektowanie i implementacja procesu automatycznego budowania aplikacji
  • Zarządzanie serwerami CI, prywatnymi repozytoriami pakietów
  • Dokumentowanie wytwarzanych rozwiązań i testowanie ich

Wymagane umiejętności:

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy jako DevOps, release management, Software Configuration
  • Znajomość procedu produkcji oprogramowania
  • Znajomość systemów do zarządzania konfiguracją: Puppet, Ansible, Chef
  • Praktyczna znajomość rozwiązań kontenerowych (Docker)
  • Administracja systemami Linux, Unix, Windows
  • Praktyczna znajomość systemów do automatyzacja budowania: Jenkis, travis-ci
  • Podstawowa znajomość języków: Java, C#, PHP
  • Znajomości systemu kontroli wersji (Git/Mercurial)
  • Znajomość angielskiego w stopniu przynajmniej dobrym

Mile widziane:

  • Doświadczenie w używaniu Maven, Gradle, MS Build , Node JS, PHP, Composer
  • Doświadczenie w pracy ze środowiskami virtualnymi
  • Praktyczna znajomość zagadnień wdrażania aplikacji
  • Praktyczna znajomość zagadnień: service discovery, load balancing, firewalls, DNS
  • Doświadczenie w pracy z usługami w chmurze (AWS, Azure)

Oczekujemy:

  • Umiejętności pracy samodzielnej i w zespole
  • Odpowiedzialności za wykonywane zadania
  • Umiejętności myślenia analitycznego i szybkiego rozwiązywania problemów
  • Umiejętności szybkiego uczenia się oraz chęci rozwoju swoich kompetencji
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • otwartości i komunikatywności

 Oferujemy:

  • Udział w nowatorskich projektach
  • Pracę na pełen etat w firmie będącej liderem na rynku
  • Kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wygodny dojazd do pracy autobusem firmowym (Straszyn)
  • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole
  • Możliwość rozwoju

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyć w tworzeniu aplikacji przeznaczonych na rynek edukacyjny. Kandydat powinien być otwarty na bliską współpracę z działem grafiki oraz na zdobywanie wiedzy od programistów z większym stażem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego, a także oświadczenia zawierającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101, poz. 926 z późn. zm.) na potrzeby związane z ogłoszonym naborem.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się