Ta oferta pracy jest nieaktualna od 332 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

DevOps Engineer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Pracuj sp. z o.o.
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: GP/2017/6/AD
    top
    W związku z ciągłym rozwojem infrastruktury i potrzebą definiowania nowych standardów jakości poszukujemy osoby, która będzie częścią zespołu stale ulepszającego wdrażanie i utrzymanie aplikacji na środowisku produkcyjnym.

    Celem tego zespołu jest pełna automatyzacja procesów wdrażania oprogramowania (przy podziale technologicznym Windows/Linuks w proporcjach 70%/30%) i wsparcie zespołów deweloperskich w bezpiecznej migracji do chmury. W zamian za Twoje doświadczenie, zaangażowanie i pomysły damy Ci możliwość rozwoju i pracy z ludźmi, którzy dzielą Twoją pasję. Oferujemy kontakt z najnowszymi technologiami, możliwość realizacji pomysłów i prototypowania nowych koncepcji, oraz duży wpływ na rozwój technologiczny firmy.

    Twoje obowiązki:

    • opracowywanie koncepcji, wdrażanie, utrzymanie i optymalizacja narzędzi, serwisów i środowisk wspierających procesy developerskie w zakresie automatycznego budowania, testowania, wdrażania i monitorowania aplikacji w środowisku rozproszonym w chmurach
    • dbanie o bezpieczeństwo, dostępność i wydajność środowisk i narzędzi
    • współpraca z dostawcą usług utrzymania

    Oczekujemy od Ciebie:

    • doświadczenia w pracy z kontenerami (np. Docker) i systemami orkiestracji (Kubernetes/Mesos lub podobne) oraz chęć rozwijania się w tym kierunku
    • umiejętności programowania w Bashu/Linux, Powershellu/Windows oraz Pythonie, Rubym lub Perlu
    • doświadczenia w deploymencie na Windows i Linux Ansiblem (lub Puppetem, Chefem)
    • znajomości AWS (lub Azure)

    Twoim dodatkowym atutem będzie:

    • umiejętność konfiguracji serwerów IIS i Apache
    • doświadczenie w definiowaniu wymagań, planowaniu i wspieraniu migracji aplikacji .Netowych do chmury wysokodostępnych mikroserwisów
    • doświadczenie w optymalizacji i utrzymaniu federacji klastrów RabbitMQ
    • doświadczenie w utrzymywaniu i rozwijaniu narzędzi CI/CD: GitHub, TeamCity, Octopus Deploy, Sonarqube
    • doświadczenie w utrzymywaniu i rozwijaniu stosów Elasticsearch – Logstash – Kibana, Prometheus – Alert Manager – Grafana
    • znajomość aspektów aplikacji mobilnych, aplikacji web o dużym ruchu, aplikacji web biznesowych
    • znajomość aspektów bezpieczeństwa w kontekście aplikacji internetowych
    • znajomość metodyk: Scrum, Kanban

    Co możemy Ci zaoferować?

    • interesującą pracę w dużej, stabilnej firmie, u lidera na rynku rekrutacyjnym
    • bardzo dogodną lokalizację biura - centrum Warszawy (Rondo Daszyńskiego), blisko II linii metra
    • towarzystwo wyjątkowych ludzi i nieformalne środowisko pracy, czyli mnóstwo powodów do śmiechu J
    • narzędzia wspierające rozwój zawodowy (m.in. budżet na szkolenia, konferencje, naukę języka angielskiego i rosyjskiego, dostęp do firmowej biblioteki z ponad 300 książkami)
    • abonament medyczny oraz dofinansowanie zajęć sportowych
    • nieograniczony dostęp do pysznej kawy z ekspresu
    • ściany, po których można mazać
    Administratorem danych jest Grupa Pracuj sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji i mogą być udostępniane do innych spółek z grupy kapitałowej. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.