Ta oferta pracy jest nieaktualna od 352 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

DevOps Engineer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

    Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: 005160
    Rodzaj pracy: Praca stała

    Zakres obowiązków:

    • Udział w projekcie automatyzacji procesów związanych z zarządzaniem środowiskami testowymi i produkcyjnymi;
    • Rozwój frameworku zarządzania kodem, buildami i testami automatycznymi;
    • Konfigurowanie i administracja AS Weblogic i Tomcat;
    • zarządzanie cyklem wdrożeniowym na serwery produkcyjne i testowe;
    • Koordynowanie prac związanych z utrzymaniem środowisk;
    • Współpraca z Departamentem Systemów IT.

    Oczekiwania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze konfiguracji systemów;
    • Zaawansowana znajomość administracji co najmniej jednym serwerem aplikacyjnym: Tomcat / JBoss / WebLogic / WebSphere;
    • Bardzo dobra znajomość zagadnień administracji systemami Linux;
    • Podstawa znajomość administracji bazami danych Oracle;
    • Znajomość narzędzi automatyzacji tworzenia środowisk: Ansible, Docker;
    • Umiejętność pisania skryptów shelowych: bash, perl, phyton;
    • Znajomość narzędzi programistycznych, tj: Bamboo, Jenkins, GIT, JIRA, Maven, Gradle;
    • Kreatywność i zaangażowanie;
    • Nastawienie na cel i realizację zadań.

    Oferta:

    • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt (B2B);
    • Praca z najnowszymi technologiami z obszaru DevOps;
    • Bezpośredni wpływ na architekturę rozwiązania;
    • Możliwość obserwacji wpływu rezultatów własnych pomysłów oraz rozwiązań na działanie systemów w środowisku produkcyjnym już po kilku dniach;
    • Elastyczne godziny pracy.
    Zgodnie z obowiązującym prawem IT LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 14181.