Ta oferta pracy jest nieaktualna od 150 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

DevOps Engineer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy polską firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacjach dla sektora IT. Na rynku działamy od 2012 roku i dzięki wysoko rozwiniętym kompetencjom oraz wiedzy naszych Konsultantów z powodzeniem prowadzimy projekty dla naszych Klientów. Moorgate to przede wszystkim wiedza ekspercka i dbałość o jakość prowadzonych procesów. Naszymi Klientami są firmy będące liderami w swoich segmentach. Z sukcesem zrealizowaliśmy projekty rekrutacyjne dla firm IT oraz do wewnętrznych działów IT innych przedsiębiorstw z obszaru finansów, ubezpieczeń, FMCG czy branży produkcyjnej.

    W obecnej chwili dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy technologicznej dostarczającej własne rozwiązania dla sektora finansowego, poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    MJ/DevOps/WAW/318

    Opis stanowiska:

    • Rozwój oraz utrzymanie środowiska programistycznego i testowego
    • Zarządzanie procesami CI, software delivery, release management
    • Zarządzanie budową systemu oraz infrastrukturą testów automatycznych
    • Prowadzenie testów wydajnościowy i zarządzanie konfiguracją aplikacji pisanej w Javie
    • Wsparcie zespołów developerskich
    • Dbałość o utrzymanie jak najwyższego poziomu jakości standardów procesu rozwoju oprogramowania

     Wymagania:

    • Tytuł inżyniera z informatyki lub kierunków pokrewnych
    • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Wiedza z zakresu zarządzania narzędziami monitorującymi budowę systemu, wsparcia zespołów developerskich w kontekście zarządzania konfiguracją
    • Praktyczne doświadczenie z następującymi narzędziami: Maven, Jenkins, Subversion, GIT, Nexus, Sonar, Gradle, shell scripts, Groovy, SQL
    • Znajomość metodyki Agile, procesu CI, release managementu, deploymentu, architektury aplikacji pisanych w Javie (JEE), systemu zarządzania danymi
    • Umiejętność dbania o jakość prowadzenia procesu rozwoju oprogramowania
    • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie

    Nasz klient oferuje:

    • Stałe zatrudnienie – umowa o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem benefitów
    • Praca przy unikatowych, międzynarodowych projektach
    • Pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku
    • Możliwość współpracy z dynamicznie rozwijającą się firmą umożliwiającą dalszy rozwój zawodowy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Moorgate Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Moorgate Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Solidarności 117. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.