Softjourn Polska Sp. z o.o.

DevOps Engineer

Softjourn Polska Sp. z o.o.O firmie

8 000‐12 000 zł netto (+ VAT) / mies.
Rekrutacja zdalna

  • plac Jana Pawła II 9, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 5 lip 2020
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

plac Jana Pawła II 9

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS SQL Server

  • PowerShell

  • AWS

  • Terraform

  • Ansible

Mile widziane

  • Azure DevOps

  • Aurora

System operacyjny

O projekcie

Zostań częścią zespołu projektowego w Softjourn! Opracowujemy aplikację webową do zarządzania wydatkami, przystosowaną dla każdej branży. Dzięki nam klienci będą mogli śledzić, zatwierdzać, analizować wydatki firmowe, a także rezerwować podróże i refundować koszty poniesione przez pracowników.

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie migracji z MS SQL do Aurora

  • Wspieranie teamu w dostarczaniu i utrzymywaniu produktu

  • Praca z zadaniami przypisanymi w systemie Jira

Nasze wymagania

  • Znajomości dobrych praktyk z obszaru DevOps oraz projektowania nowoczesnych aplikacji

  • Doświadczenie w administrowaniu systemu

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Komunikatywność, otwartość

  • Umiejętność pracy w zespole wirtualnym

Podział czasu pracy
60%

DevOps

25%

monitorowanie systemu

15%

spotkania i testy

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • scrum master

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • automatyzacja testów

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

To oferujemy

  • Refundujemy wszystkie pomyślnie zdane certyfikaty i wspólnie z naszym Talent Managerem pomagamy pracownikom pogłębić wiedzę, w wybranym przez nich kierunku.

  • Organizujemy się w gildiach, gdzie dyskutujemy o aktualnościach z rynku finansów, branży ticketingowej i nowinkach technologicznych.

  • Zapewniamy sprzęt niezbędny do pracy i dostosowany do charakterystyki Twojego stanowiska.

  • Budynek naszego biura znajduje się w centrum miasta i jest wyposażony w parking dla rowerów. Po pracy zapraszamy na grilla na tarasie z widokiem z pl. Jana Pawła II :)

  • Przez cały rok organizujemy wydarzenia dla naszego zespołu - jeździmy razem na wycieczki, zamykamy się w escape roomach, obchodzimy Halloween i urodziny każdego z pracowników, a raz do roku spotykamy się z naszymi współpracownikami ze Stanów Zjednoczonych i Ukrainy na letniej imprezie firmowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • program referencyjny

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

15-minutowa rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa techniczna

Jest nas piętnastka! Razem, w nowym biurze, od 2017 roku rozwijamy oddział Softjourn w Polsce. Nasze pozostałe oddziały znajdują się w San Francisco i w Ivano-Frankowsku. Z kolegami i koleżankami z tych lokalizacji pracujemy w zespołach wirtualnych.

Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu projektowania i wytwarzania oprogramowania. Na czele z Project Managerami i oddziałem testerów, programiści zapewniają wsparcie dla istniejących aplikacji klienta, opracowują nowe rozwiązania, a także zajmują się ich wdrażaniem od początku do końca. Kodujemy w myśl zasady: Live Through Software!

Przewiń do profilu firmy