Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dietetyk

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Wandy Rutkiewicz 21, 50-571 Wrocław, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.07.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SUNKINS - to dynamicznie rozwijająca się sieć certyfikowanych poradni zdrowotnych międzynarodowej spółki SUNKINS a.s. i nowa marka w dziedzinie doradztwa zdrowotnego i dietetyki. Jesteśmy zorientowani na indywidualne doradztwo dla naszych klientów i ich rodzin, oparte o typologię odżywiania.

    W związku z rozwojem sieci, szukamy nowych kolegów/koleżanek do naszego zespołu we Wrocławiu.   Szukamy osób na stanowisko:

    Dietetyk
    Miejsce pracy: Wrocław

    Obowiązki:

    • prowadzenie konsultacji z klientami w zakresie zdrowia, dietetyki oraz żywienia
    • układanie jadłospisów i przygotowywanie materiałów dla klientów
    • prowadzenie klientów w procesie zmiany nawyków żywieniowych
    • budowanie przyjaznych i trwałych relacji z klientem
    • wsparcie w działaniach administracyjnych i marketingowych poradni

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe w zakresie dietetyki lub żywienia człowieka
    • zdrowie i dietetyka  jako życiowa pasja
    • samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole
    • wysoka kultura osobista
    • mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
    • i pozytywne nastawienie :)

    Oferujemy:

    • umowa o pracę
    • stałe wynagrodzenie z systemem premiowym
    • wymiar czasu pracy  do uzgodnienia
    • stałe poszerzanie kompetencji
    • unikalna i innowacyjna metoda opieki nad klientem
    • miła atmosfera i przyjemne środowisko pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).