Ta oferta pracy jest nieaktualna od 79 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Digital Executive

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jedna z międzynarodowych firm w branży FMCG, która prężnie rozwija swoje struktury poszukuje obecnie:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Udział w tworzeniu i wdrażaniu strategii w ramach platformy pozyskującej kontakty konsumenckie (lead generation)
    • Wsparcie przy opracowywaniu programów rekomendacyjnych i angażujących dla konsumentów i partnerów B2B
    • Rekomendowanie rozwiązań i ulepszeń związanych z programem pozyskiwania leadów ze szczególnym uwzględnieniem kanałów digitalowych
    • Koordynowanie projektów pod kątem terminowości, jakości i współpracy z interesariuszami wewnątrz firmy
    • Dbanie o spójność komunikacji podczas całej ścieżki konsumenta w różnych punktach styku
    • Zarządzenie współpracą z agencją i innymi dostawcami
    • Wsparcie projektów działu Digital oraz współpraca z innymi działami (Commercial, Marketing, Customer Care, Market Research)
    • Raportowanie i optymalizacja prowadzonych działań

    Oczekiwania:

    • Co najmniej 1-2 lata doświadczenia w pracy w dziale Digital po stronie agencji i/lub klienta albo doświadczenia w prowadzeniu działań komunikacyjnych/marketingowych powiązanych z działaniami w digitalu
    • Umiejętność prowadzenia projektów (tworzenie briefu, harmonogramowanie prac, egzekucja i nadzór nad agencją, raportowanie wyników)
    • Elastyczność w dostosowywaniu się i odpowiednim reagowaniu na zmiany założeń projektu, kampanii etc.
    • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków na podstawie twardych danych oraz szerszego kontekstu
    • Umiejętność nawiązywania kontaktów i współpracy z ludźmi wewnątrz firmy, jak i z pracownikami agencji
    • Ukończone studia wyższe lub w trakcie
    • Język angielski płynny w mowie i piśmie

    Oferujemy:

    • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole
    • Możliwość rozwoju poprzez pracę projektową dotyczącą różnych działów firmy
    • pracę w dogodnej lokalizacji w Warszawie
    • Atrakcyjny system wynagrodzeniowy
    • Zatrudnienie przez zewnętrzną firmę
    Prosimy o nadsyłanie aplikacj w jęz. angielskim do 18/05/2018.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.