Ta oferta pracy jest nieaktualna od 37 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Digital Specialist

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-07-21

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

GroupM to największa na świecie grupa mediowa skupiająca domy mediowe należące do WPP Maxus, MEC, MediaCom, Mindshare. Spółka funkcjonuje jako partner kooperacyjny dla w/w domów mediowych m.in. w obszarze performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy social media oraz wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację kontentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych.

Ze względu na bardzo szybki rozwój jednej z naszych spółek poszukujemy kandydatów w roli:

DIGITAL (SEM/SOCIAL) SPECIALIST
Warszawa

Zadania:

  • planowanie działań reklamowych
  • budowa struktur, planowanie i realizacja strategii kampanii reklamowych
  • prowadzenie oraz bieżąca optymalizacja kampanii
  • nadzór nad kosztami i budżetem, analiza i monitoring, raportowanie
  • planowanie i koordynacja projektów SEO wspólnie z zespołem SEO

Oczekiwania:

  • dobra znajomość zagadnień związanych z marketingiem internetowym (zgodnie ze specjalizacją: w wyszukiwarkach i system Google Adwords lub znajomość panelu reklamowego Facebook, Power Editora FB i/lub AdWords editora)
  • minimum roczne doświadczenie w planowaniu i realizacji kampanii w SEM lub Social
  • praktyczna wiedza dotycząca planowania, implementacji, optymalizacji i raportowania kampanii PPC na portalach społecznościowych (Facebook/Twitter) i/lub w systemie Google Adwords
  • umiejętności obsługi programów Microsoft Office ze szczególnym uwzględnieniem programów: Excel, PowerPoint
  • min. dobra znajomości języka angielskiego
  • zainteresowania mediami interaktywnymi i Internetem
  • doświadczenie w działaniach związanych z eMarketingiem

Oferujemy:

  • pracę z doświadczonym zespołem, z osobami które z pasją tworzą i rozwijają rynek reklamy internetowej w Polsce
  • dużą samodzielność w zakresie realizacji własnych pomysłów/projektów
  • świetną atmosferę w zgranym i kreatywnym zespole
  • szybki rozwój osobisty dzięki licznym szkoleniom i współpracy międzynarodowej
  • możliwość uczestniczenia w projektach wspierających największych reklamodawców na polskim rynku
  • pracę pod okiem doświadczonych specjalistów w Polsce z zakresu SEO, SEM, Social oraz eMarketingu
  • benefity (m.in. kartę multisport, lekcje angielskiego, opiekę medyczną)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk APLIKUJ.

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko wybranym osobom.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GroupM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się