Ta oferta pracy jest nieaktualna od 157 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Director

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 16.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SSW Pragmatic Solutions to połączenie wiedzy, doświadczenia i profesjonalizmu. W naszym ponad 100-osobowym zespole ekspertów stawiamy na pasję i różnorodność, które pozwalają nam kreatywnie patrzeć na wyzwania klientów i proponować innowacyjne rozwiązania z zakresu prawa, podatków, finansów oraz nowych technologii. Jesteśmy zawsze w centrum dyskusji o najnowszych trendach, dlatego naszą odpowiedzią na nie jest unikatowe doradztwo i pragmatyczne rozwiązania, które odpowiadają na rzeczywiste potrzeby biznesowe naszych klientów.

    Od wielu lat jesteśmy wyróżniani i rekomendowani przez międzynarodowe rankingi i informatory prawnicze, takie jak Chambers and Partners, The Legal 500 oraz IFLR1000.

    Posiadamy biura w Warszawie i Poznaniu, a dzięki stowarzyszeniu kancelarii TAGLaw nasze usługi obejmują podmioty z różnych rejonów Polski i świata. Więcej o nas na www.ssw.solutions

    SSW Pragmatic Solutions
    w związku z rozwojem, poszukuje kandydata na stanowisko:

    DIRECTOR
    W SSW FINANCE
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • nadzór nad projektami realizowanymi przez zespół,
    • zarządzanie kilkuosobowym zespołem,
    • rozwój linii biznesowej, pozyskiwanie strategicznych partnerów biznesowych,
    • dbanie o wizerunek praktyki, aktywne wspieranie działalności marketingowej, promowanie działalności w mediach,
    • utrzymywanie relacji z klientami,
    • aktywne wspieranie działalności transakcyjnej.

    Profil Kandydata:

    • wykształcenie wyższe, kierunkowe w zakresie finansów, rachunkowości, ekonomii lub zarządzania,
    • co najmniej 7 lat doświadczenia zawodowego w zakresie przygotowania wycen, doradztwa biznesowego lub M&A, w tym co najmniej 3 lata na stanowisku kierowniczym,
    • znajomość metod wyceny przedsiębiorstw i analizy sprawozdań finansowych,
    • mile widziane profesjonalne kwalifikacje zawodowe (ACCA/CIMA/CFA/doradca inwestycyjny),
    • umiejętności analityczne, umiejętności pracy w zespole, dobrej organizacji pracy, inicjatywy i zaangażowania,
    • biegłej znajomości języka angielskiego, mile widziana znajomość również innych języków obcych,
    • umiejętności menedżerskie.

    Oferujemy:

    • realny wpływ na rozwój innowacyjnej linii biznesowej,
    • stabilne i atrakcyjne warunki współpracy, do tego pakiet benefitów: opieka medyczna, karta multisport i kurs językowy,
    • miłą i partnerską atmosferę pracy,
    • możliwość rozwoju i doskonalenia w dziedzinie usług doradczych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem przycisku aplikowania.