Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1233 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Division Advanced Quality Engineer with German

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Arche Consulting koncentrujemy się na połączeniu innowacyjnego podejścia do realizacji projektów rekrutacyjnych oraz profesjonalnego kontaktu z Klientami i Kandydatami. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

    Dla naszego klienta międzynarodowej  firmy z branży automotive, poszukujemy kandydatów/-tek na stanowisko na poziomie dywizji:

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała
    Nr ref.: AQE/KK

    Zadania:

    • nadzór  nad specyficznymi wymaganiami klienta na poziomie dywizji,
    • nadzór nad procesem reklamacji klienta,
    • nadzór nad platformami klienta,
    • nadzór nad oceną klienta,
    • bezpośrednia obsługa klienta – wizyty/audyty,
    • nadzór nad działaniami poprawy po wizytach  klienta,
    • inicjowanie i nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych,
    • zlecanie, nadzorowanie i weryfikacja sortowań,
    • uczestnictwo w zespołach: PFMEA, przepływ procesu, plan kontroli, działań zmierzających do obniżenia złomu wew.,
    • nadzór nad procesem PPAP,
    • ustalenie przykładów granicznych z klientem i wdrożenie ich na produkcji,
    • wykonywanie audytów procesu.

    Wymagania:

    • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży automotive,
    • wykształcenie wyższe  techniczne/inżynierskie,
    • doskonała znajomość narzędzi jakościowych: APQP, PPAP, FMEA,
    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz znajomość języka angielskiego  w stopniu przynajmniej komunikatywnym
    • doskonała znajomość metod i narzędzi rozwiązywania problemów,
    • odpowiedzialność, predyspozycje do pracy w zespole, umiejętność kierowania pracami zespołu, komunikatywność, otwartość na zmiany,
    • gotowść do częstych podróży służbowych,praca w 50% w  centrali Niemczech

    Nasz Klient oferuje:

    • stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
    • udział w ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku,
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

    Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

    Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

    Wpis KRAZ: 8162