Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. klientów kluczowych

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DORADCA DS. KLIENTÓW KLUCZOWYCH
    Miejsce pracy: Katowice

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą
    • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny
    • profesjonalne wdrożenie oraz pakiet szkoleń produktowo - ofertowych
    • kartę MultiSport, pakiet usług UPC, prywatną opiekę medyczną
    • niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, notebook, dostęp floty samochodowej)
    • swobodna organizacja pracy oraz możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
    • stanowisko z możliwością wdrażania swoich pomysłów i inicjatyw
    • udział w ciekawych projektach podnoszących kwalifikacje zawodowe

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
    • mile widziana znajomość rynku telekomunikacyjnego
    • wysoka kultura osobista, dobra organizacja czasu pracy
    • chęć rozwoju i poszerzania wiedzy
    • samodzielność, zdecydowanie i efektywność w działaniu

    Zadania:

    • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych z segmentu średnich i dużych firm

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."