Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. Kluczowych Klientów

  • Sosnowiec, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    O FIRMIE

    Connecto Sp. z o.o. oferuje kompleksowe rozwiązania informatyczne usprawniające funkcjonowanie przedsiębiorstwa, niezależnie od branży.

    Wdrażamy systemy klasy ERP marki Comarch S.A. oraz własny produkt system Connecto DMS wykorzystywany do zarządzania firmą i relacjami z klientem za pomocą komputera i/lub urządzeń mobilnych, czy WEB.

    Prowadzimy projekty na terenie całego kraju oraz obsługujemy firmy działające między innymi w branży produkcyjnej, handlowej, usługowej, czy budowlanej. Na przestrzeni 13 lat zrealizowaliśmy ponad 700 wdrożeń.

    Wspieramy klientów na każdym etapie projektu – od zdefiniowania potrzeb, przez implementacje systemu, aż po szkolenie i bieżącą pomoc. Do zamówień podchodzimy indywidualnie, dobierając odpowiednie narzędzia informatyczne, dzięki którym firmy osiągają wymierne korzyści finansowe.

    Z racji dynamicznego rozwoju firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko

    Miejsce pracy: Sosnowiec

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • realizacja celów sprzedażowych poprzez pozyskiwanie klientów z sektora B2B
    • prowadzenie prezentacji i wystąpień dla klientów podczas spotkań handlowych
    • przygotowywanie i negocjowanie ofert oraz umów handlowych
    • aktywne oferowanie rozwiązań informatycznych (systemów klasy ERP i DMS) i związanych z nimi usług
    • Obsługa posprzedażowa klienta
    • Tworzenie i zarządzanie bazą danych aktualnych i potencjalnych klientów

    OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

    • umiejętność prowadzenia prezentacji i rozmów handlowych
    • bardzo dobre umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
    • prawo jazdy kat. B
    • wykształcenie: wyższe bądź osoba ucząca się w szkole wyższej

    OFERUJEMY:

    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług IT
    • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa w oparciu umowy o pracę + premia za wyniki)
    • narzędzia niezbędne do pracy (notebook + telefon służbowy)
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji