Ta oferta pracy jest nieaktualna od 38 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. Nieruchomości

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 11.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Miejsce pracy: Kielce

Jesteśmy największą w Polsce firmą doradczą zajmującą się sprzedażą i wynajmem nieruchomości oraz największym brokerem rynku pierwotnego. Jako jedyni na rynku, świadczymy zintegrowaną usługę doradztwa związanego z zakupem nieruchomości. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę internetową www.homebroker.pl

Praca w Home Broker wiąże się przede wszystkim z niezależnością i profesjonalizmem. To dążenie do sukcesu, satysfakcjonujące wynagrodzenia, atrakcyjne benefity i ciągły rozwój osobisty. Do współpracy zapraszamy osoby przedsiębiorcze, zaangażowane, z pozytywną energią. Stawiamy na najwyższą jakość obsługi i przygotowanie merytoryczne doradców, dlatego oferujemy też liczne szkolenia.

ico1ico2ico3ico4
Elastyczny
czas pracy
U nas odnajdziesz równowagę między
pracą zawodową
a życiem osobistym.

80h
szkoleń
To dopiero początek.
Potem czekają Cię
szkolenia produktowe
i sprzedażowe.

Prestiż
i zarobki
Dajemy Ci możliwość osiągania ponadprzeciętnych dochodów i pracy
w prestiżowym
zawodzie.

Praca dla
każdego

90% naszych
Doradców wcześniej pracowało w innych branżach. Twoje doświadczenie życiowe może Ci tylko
pomóc w osiągnięciu sukcesu.

Opis stanowiska i zadań:

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami
  • Budowanie bazy ofert
  • Przygotowywanie i prezentacja oferty nieruchomości
  • Reprezentowanie Klienta i udział w procesie finalizacji transakcji
  • Utrzymywanie pozytywnych, trwałych relacji z Klientami
  • Stała współpraca z Oddziałem
  • Monitorowanie rynku nieruchomości

Co możemy Ci zaoferować?

  • Pracę w najbardziej dynamicznej branży
  • 80h intensywnego szkolenia wstępnego
  • Możliwość zdobycia nowego zawodu
  • Ponadprzeciętne zarobki (podstawa + atrakcyjny system prowizyjny)
  • Fantastyczną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu
  • Elastyczny czas pracy
  • Niezbędne narzędzia: laptop, telefon, crm
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet rekreacyjno-sportowy
  • Dofinansowanie do kursów językowych

top
Home Broker S.A. z siedzibą w Warszawie (01-208) przy ul. Przyokopowej 33 jako administrator danych informuje, iż za zgodą Kandydata przekazane w dokumentach aplikacyjnych dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w treści ogłoszenia. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Kandydaci mogą również przekazać swoje aplikacje w celu rozpatrywania ich przez Administratora w przyszłych procesach rekrutacji. W tym celu kandydaci powinni wyrazić zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych zgodnie z wzorem przedstawionym przez administratora w trakcie procesu rekrutacji.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się