Ta oferta pracy jest nieaktualna od 92 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. nieruchomości

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 13.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KIM JESTEŚMY?
    Poland Realty Sp. z o.o.

    Keller Williams Realty to światowy lider pośrednictwa obrotu nieruchomościami oraz nr 1 na świecie wśród firm szkoleniowych bez względu na branżę. Na rynku nieruchomości istnieje od ponad 35-lat, zrzeszając Agentów na całym świecie. Obecnie liczy 180 000 Agentów w 920 Market Center (biura) w 35 krajach. Obecnie KW przeznaczyła 1mld USD na rozwój technologii w branży nieruchomości w tym na zbudowanie sztucznej inteligencji.

    Keller Williams to firma, dla której ważny jest odpowiedzialny biznes. Dzięki filozofii pomagania lokalnej społeczności firma utworzyła coroczne wydarzenie RED Day (Renew, Energize, Donate), które to odbywa się tego samego dnia na całym świecie wszędzie tam gdzie znajdują Agenci Keller Williams. Jednocześnie firma utworzyła KW Cares – fundusz pomocy dla członków KW oraz lokalnej społeczności dotkniętej np. skutkami nieszczęść atmosferycznych.

    FIRMA BUDOWANA PRZEZ AGENTÓW DLA AGENTÓW I ICH KLIENTÓW

    BUDUJ SWOJĄ KARIERĘ Z NAMI!

    Tym co napędzą sukces jest pasja i zaangażowanie. Kultura organizacyjna Keller Williams opiera się o zrównoważony rozwój i niespotykana dbałość o ludzi tworzących firmę. W naszym zespole nigdy nie zostajesz sam z problemem. Wspieramy się nie tylko wiedzą i doświadczeniem ekspertów tworzących KW Poland, ale ogromnym zapleczem globalnej firmy. Modelem, dzięki któremu każdy osiąga sukces, jeżeli tylko tego chce.

    KTÓRE Z PONIŻSZYCH WYBIERASZ?

    Nowoczesne biuro z doskonałymi warunkami do pracy? A może wolisz pracę zdalną?

    Pakiet szkoleń, które powodują, że sukces jest na wyciągnięcie ręki?

    Wsparcie zespołu w każdej kwestii zawodowej i nie tylko?

    Prestiż organizacji i pracę w firmie o której marzą agenci na całym świecie?

    Nie musisz wybierać, dajemy Ci to wszystko od pierwszego dnia!

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska pracy:

    • poszukujemy osób zainteresowanych pracą w charakterze Agenta / Pośrednika w obrocie nieruchomościami,
    • nie wymagamy doświadczenia,
    • gwarantujemy pełny pakiet bezpłatnych szkoleń wdrożeniowych (40h szkoleń merytorycznych/prawnych – porównywalne z obecnymi szkoleniami licencyjnymi, 40h szkoleń sprzedażowych, 18h szkoleń motywacyjnych).

    ROZPOCZNIJ SWOJĄ KARIERĘ Z NAMI!

    Co wchodzi w zakres głównych obowiązków:

    • bezpośredni kontakt z klientami i ich obsługa,
    • przygotowanie ofert,
    • dobór i prezentacja właściwych ofert do profilu klienta,
    • pozyskiwanie zleceń do bazy,
    • monitorowanie rynku,
    • współpraca z zespołem w trakcie realizacji zadań,
    • dbałość o terminową realizację zlecanych zadań.

    Co możemy Ci zaoferować:

    • możliwość rozwoju osobistego, szkolenia, kursy (rozbudowany pakiet bezpłatnych oraz płatnych szkoleń wdrożeniowych),
    • narzędzia (w tym oprogramowanie i wsparcie techniczne),
    • dostęp do bazy ofert,
    • pełne wsparcie zespołu i trenerów,
    • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie,
    • atrakcyjną formę zatrudnienia (opcje do wyboru) i wynagrodzenia (najwyższe w branży - do 90%).

    Dobrze byś miał te cechy:

    • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne,
    • pozytywne nastawienie, zaangażowanie,
    • komunikatywność (warunek konieczny),
    • chęć pracy z ludźmi (zarówno klientami jak i współpracownikami),
    • bardzo dobra organizacja pracy (warunek konieczny),
    • chęć rozwoju zawodowego,
    • prawo jazdy kat. B.

    Keller Williams to nie tylko jedna z największych na świecie firm z branży nieruchomości. Keller Williams to przede wszystkim NAJWIEKSZA na ŚWIECIE firma szkoleniowa (wd. Magazynu „Trainer”). Naszym współpracownikom oferujemy rozwinięcie każdej kompetencji i umiejętności niezbędnej do odniesienia sukcesu w sprzedaży nieruchomości i rozwijaniu biznesu.

    Zacznij karierę w stabilnej i jednej z najprężniej rozwijających się branż. Otrzymasz od nas serię profesjonalnych szkoleń, wsparcie doświadczonego zespołu, przestrzeń biurową i obsługę administracyjną.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.