Ta oferta pracy jest nieaktualna od 98 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. techniczno-handlowych

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Twoja następna firma to:

    Pneumat System Spółka z o.o.,
     której największym atutem są:

    • Pracownicy – przyjazna atmosfera, wsparcie i współpraca
    • Stabilizacja – firma o ugruntowanej pozycji na rynku – 41 lat doświadczenia, ponad 130 pracowników
    • Rzetelność – wywiązywanie się z obowiązków względem Naszych Pracowników
    • Wsparcie – szkolenia rozwojowe na każdym etapie pracy
    • Rozwój – możliwość doskonalenia umiejętności i zdobywania kolejnych szczebli w karierze zawodowej
    • Profesjonalnie przygotowane stanowiska pracy – dbałość o ergonomię, strefa wypoczynku, wszelkie niezbędne narzędzia ułatwiające wykonywanie powierzonych zadań

    Twoje następne stanowisko to:

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Nr ref: Doradca/Gdańsk

    na którego zakres obowiązków służbowych składają się:

    • kompleksowe doradztwo techniczne
    • ofertowanie złożonych przez Klientów zapytań
    • promowanie i sprzedaż produktów poprzez obsługę Naszych Klientów
    • utrzymywanie relacji z dotychczasowymi Kontrahentami
    • nawiązywanie relacji biznesowych z nowymi Klientami (pozyskiwanie Klienta, który zwrócił się do Firmy – nie odwrotnie)

    Czego potrzebujesz, aby do nas dołączyć?

    Przeze wszystkim chęci!

    Ponadto od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia średniego lub technicznego wyższego (preferowane kierunki – mechanika i elektronika)
    • zdolności do sprawnego przyswajania wiedzy o charakterze technicznym
    • otwartości i lekkości w nawiązywaniu relacji sprzedażowych
    • motywacji do osiągania wyznaczonych celów
    • samodzielności w działaniu
    • kreatywności i pomysłowości w zakresie wdrażania innowacji

    Mile widziane są:

    • znajomość pakietu Office
    • zdolności negocjacyjne
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • prawo jazdy kategorii B

    Spełniasz wymienione cechy? – zaaplikuj!

    Twój zysk:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • rzetelnego i godnego zaufania pracodawcę
    • pakiet szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych – technicznych oraz sprzedażowych
    • stałe podnoszenie własnych kompetencji zawodowych
    • dofinansowanie do Benefitów – karta MultiSport oraz prywatna opieka medyczna
    • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanych umiejętności oraz możliwość uzyskania dodatkowej premii)