Logo Pracuj.pl

Doradca ds. Ubezpieczeń

Nationale-NederlandenO firmie

4 000–10 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Częstochowa
    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych oraz firmowych
  • Prowadzenie spotkań i rozmów z Klientami oraz utrzymywanie długookresowych relacji z nimi
  • Skuteczne oferowanie Klientom naszych rozwiązań
  • Dbałość o rozbudowę i rzetelną obsługę portfela swoich Klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Przedsiębiorczość, zaangażowanie i wytrwałość
  • Komunikatywność i nastawienie na rozwój
  • Zainteresowanie współpracą w oparciu o umowę B2B
  • Etyczne i uczciwe podejście do Klienta

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta

To oferujemy

  • WIĘCEJ na Twoim koncie - Twoja prowizja od sprzedaży nie ma u nas górnej granicy i jest równie wysoka, co Twoje zaangażowanie. Za Twoją pracę po prostu płacimy bardzo dobrze. Przez pierwsze 2 lata zapewnimy Ci specjale warunki „na start” oferując Ci stałe wynagrodzenie oraz prowizję zależną od sprzedaży.
  • WIĘCEJ praktycznej wiedzy – Nauczymy się wszystkiego o ubezpieczeniach, co będzie Ci potrzebne. Twój Menadżer zatroszczy się o Ciebie w procesie wdrożenia do pracy. Zależy nam na Twoim sukcesie zawodowym.
  • WIĘCEJ możliwości – my je stwarzamy, a Ty wybierasz swoją ścieżkę. Możesz być Doradcą ale możesz też zbudować Twój własny zespół sprzedażowy i awansować na Menadżera.
  • WIĘCEJ niż zespół – oprócz dobrych relacji, wparcia, otwartości i pomocy doświadczonych koleżanek i kolegów będziesz częścią firmy będącej liderem w sprzedaży ubezpieczeń na życie.
  • WIĘCEJ motywacji - programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami – wystarczy się zaangażować i będziesz miał szasnę zwiedzić z nami świat!
  • WIĘCEJ z życia - zapomnij o sztywnych ramach, bo swój grafik dopasowujesz do życia prywatnego. Nie na odwrót!
  • WIĘCEJ wygody - stawiamy na elastyczność i otwarte podejście do współpracy. Pracujesz skąd chcesz i jak chcesz! Mamy do tego niezbędne procesy i narzędzia, które wesprą Cię w kontaktach z Klientami.
  • WIĘCEJ dodatkowych korzyści – karta „Multisport”, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, wyjazdy integracyjne i szkoleniowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

Nationale-Nederlanden

W Nationale-Nederlanden nie tylko oczekujemy WIĘCEJ od naszych pracowników (w końcu renoma marki zobowiązuje), ale przede wszystkim – dajemy też WIĘCEJ z siebie. Rozumiemy Twoje ambicje, potrzeby i marzenia, dlatego dbamy o Twoją satysfakcję finansową, ale też dajemy Ci przestrzeń na WIĘCEJ samorealizacji. Jak? Oferując innowacyjne narzędzia, ciekawe ścieżki rozwoju i produkt, który aż chce się polecać.

Doradca ds. Ubezpieczeń, Częstochowa