Ta oferta pracy jest nieaktualna od 118 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Finansowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 23.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Marshal Lion Consulting Sp. z o.o.

    W Marshal Lion Consulting koncentrujemy uwagę na naszym Zespole, ponieważ dla nas najważniejsi są ludzie. Jeśli czujesz, że jesteś człowiekiem sukcesu i chcesz się dalej rozwijać to nie zwlekaj i dołącz do naszego zespołu!
    Obecnie poszukujemy kandydata/tki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: DF052018

    Opis stanowiska:

    • Aktywne pozyskiwanie Klientów z segmentu firm od 30 tys. do 10 mln zł
    • Pośrednictwo kredytowe oraz oferowanie usług księgowych
    • Obsługa przedsiębiorstw w zakresie doradztwa finansowego, podatkowego i prawnego
    • Realizacja polityki jakościowej Firmy
    • Edukowanie Klienta w zakresie finansów, rachunkowości i podstawowych zagadnień prawnych
    • Budowanie długofalowych relacji z Klientami Firmy

    Wymagania:

    • Doświadczenie w zakresie pozyskiwania i obsługi Klientów Firmowych lub pośrednictwa kredytowego
    • Wykształcenie wyższe w obszarze bankowości i finansów lub pokrewne (będzie dodatkowym atutem)
    • Znajomość produktów finansowych i zagadnień prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej
    • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office
    • Umiejętność identyfikacji potrzeb klienta oraz doradztwa w zakresie doboru odpowiedniego rozwiązania
    • Nastawienie na realizacje założonych celów
    • Inicjatywa i samodzielność w działaniu

    Oferujemy:

    • Formę zatrudnienia - Umowę o współpracy
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
    • Szkolenia z produktów finansowych oraz szkolenia sprzedażowe
    • Opiekę doświadczonego trenera i doradcy finansowego
    • Dostępy do oferty wiodących Banków i instytucji finansowych
    • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • Najlepszą atmosferę na rynku
    • Pracę stacjonarną w atrakcyjnej lokalizacji na terenie Warszawy
    • Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, laptop) oraz dodatkowe premie i nagrody

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MARSHAL LION CONSULTING SP. Z O. O. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest MARSHAL LION CONSULTING SP. Z O. O. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Grójeckiej 1/3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.