Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Handlowo - Techniczny

  • Siedlce, mazowieckie
  • Specjalista
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy jednym z największych producentów pokryć dachowych w Polsce, zatrudniającym obecnie ponad 550 pracowników. Kluczem do sukcesu firmy oraz jej obecnej pozycji na rynku są: pasja, tradycja i wieloletnie doświadczenie.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy ambitnych i dynamicznych kandydatów na stanowisko:

    Obowiązki:

    Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie realizacja założonych celów sprzedażowych w segmencie produktów dla budownictwa mieszkaniowego: stalowe pokrycia dachowe i elewacyjne, rynny, akcesoria. Budowanie długoterminowych relacji handlowych z klientami oraz wykonawcami, stałe monitorowanie rynku.

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie w handlu (preferowane w branży budowlanej),
    • wykształcenie przynajmniej średnie,
    • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami,
    • dyspozycyjność,
    • praktyczna znajomości programów pakietu MS Office,
    • prawo jazdy kat B.

    Co oferujemy:

    • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • motywacyjny system wynagrodzeń,
    • przyjazną i otwartą atmosferę pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    Przesłanych CV nie zwracamy.

    www.blachotrapez.com.pl

    Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

    opis