Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Handlowy

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 19.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
top
A&M Premium Distribution sp. z o.o. s.k.
oficjalny dystrybutor prestiżowych marek Kevin.Murphy, Olaplex, Alterna, Maria Nila
w związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku
polskim poszukuje kandydatów na stanowisko:
Doradcy Handlowego

Opis stanowiska:

  • współpraca z salonami fryzjerskimi na powierzonym terenie (sektor B2B)
  • realizacja planów sprzedażowych
  • utrzymywanie obecnych i nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i produktów
  • monitorowanie rynku oraz działalności konkurencji
  • przygotowywanie ofert i negocjacje handlowe
  • wdrażanie i kontrolowanie akcji promocyjnych
  • kontrola należności

Wymagania:

  • doświadczenie handlowe, mile widziane w profesjonalnej branży fryzjerskiej
  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
  • inicjatywa, zaangażowanie i silna motywacja do osiągania wysokich wyników
  • zdolności interpersonalne, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • obsługa programów MS Office
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w firmie, której kapitałem są ludzie
  • motywacyjny system wynagrodzenia (wynagrodzenie stałe oraz wynagrodzenie zależne od wyników sprzedaży)
  • pakiet szkoleń wprowadzających
  • możliwość dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji i awansu
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków (samochód, telefon, urządzenie mobilne ipad.)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się