Ta oferta pracy jest nieaktualna od 41 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca handlowy

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-03-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Masterlease od kilku lat jest jednym z liderów rynku leasingu i wynajmu długoterminowego samochodów. Oferujemy nowoczesne produkty finansowe wraz z usługami dodatkowymi. Specjalizujemy się w finansowaniu samochodów do 3,5 t oraz w zarządzaniu flotą. Naszymi klientami są najlepsze firmy polskie oraz międzynarodowe koncerny dbające o jakość i osiągające sukcesy w biznesie. Dostarczanie samochodów klientom to nasz cel. Samochody to nasza pasja.

    W związku z rozwojem firmy, obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

    Miejsce pracy: Poznań
    Nr ref.: DH/Master1

    Zakres obowiązków:

    • Sprzedaż pojazdów zgodnie z ustalonymi planami sprzedaży dla Master1
    • Obsługa procesu sprzedaży według obowiązujących standardów i procedur
    • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
    • Utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji biznesowych z bieżącymi i potencjalnymi klientami
    • Przygotowanie i prezentacja ofert Master1

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe)
    • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętność aktywnego pozyskiwania klientów
    • Umiejętność prowadzenia spotkań handlowych
    • Łatwość nawiązywania kontaktów, samodzielność i dobra organizacja czasu pracy, samodyscyplina, komunikatywność
    • Chęć podnoszenia kwalifikacji i ciągłego rozwoju
    • Prawo jazdy kat. B
    • Język angielski w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie (Spółka notowana na GPW)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
    • Realne szanse rozwoju
    • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Dokumenty powinny zawierać klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Prosimy o wpisanie numeru referencyjnego w tytule maila. Gwarantujemy dyskrecję. Skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

    bottom