Ta oferta pracy jest nieaktualna od 82 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Handlowy

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-03-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma TOFAMA S.A., jeden z największych w kraju producentów pomp wirowych, armatury przemysłowej i aparatury metalowej przeznaczonych dla przemysłu chemicznego i spożywczego oraz lider na rynku polskim w zakresie produkcji pomp śrubowych poszukuje osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Toruń

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • Obsługa techniczno-handlowa oraz pozyskiwanie klientów z branży przemysłowej na terenie kraju.
    • Promowanie produktów oraz usług oferowanych przez TOFAMA S.A.
    • Rozwój sprzedaży w swoim regionie poprzez regularne wizyty u klientów.
    • Sporządzanie ofert handlowych oraz negocjacje warunków współpracy z klientami.
    • Prowadzenie i nadzór nad realizacją zamówień.
    • Planowanie, organizacja i zarządzanie swoim czasem pracy.

    OCZEKIWANIA:

    • Znajomość rynku oraz doświadczenie w sprzedaży w branży przemysłowej (B2B).
    • Wykształcenie wyższe techniczne / inżynierskie (w trakcie studiów).
    • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem.
    • Zdolność do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych.
    • Komunikatywność i umiejętność negocjacji.
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy.
    • Czynne prawo jazdy kat. B.
    • Praktyczna znajomość pakietu MS Office.

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Możliwość rozwoju poprzez udział w spotkaniach branżowych i wewnętrznych programach rozwojowych
    • Wsparcie ze strony bezpośredniego przełożonego i pozostałej części zespołu.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi powyższe kryteria.