Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1210 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta Detalicznego

  • Radom, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2015-05-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nr ref.: IK/052015/Radom
    Miejsce pracy: Radom
    Zakres obowiązków:
    • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi i doradztwa dla Klientów
    • Budowanie długotrwałych relacji z klientami m.in. poprzez aktywne dopasowanie oferty produktowej do aktualnych i przyszłych potrzeb klienta
    • Indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta
    • Wspieranie Klientów w korzystaniu z nowoczesnych narzędzi bankowości tj. ING BankOnLine, ING Mobile, bankomat, wpłatomat
    • Realizacja indywidualnych i zespołowych zadań sprzedażowych
    • Zapewnienie profesjonalnej obsługi transakcji gotówkowych

    Oferujemy:
    • Pracę w przyjaznym środowisku nastawionym na współpracę
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej międzynarodowej organizacji
    • Profesjonalny program wdrożenia w zakres obowiązków
    • Wsparcie w aktywnym kreowaniu swojej ścieżki rozwoju
    • Różnorodne świadczenia pracownicze, w tym m.in. opiekę medyczną, Pracowniczy Program Emerytalny

    Oczekujemy:
    • Pozytywnego nastawienia do ludzi i otwartości na zmiany
    • Umiejętności zadawania trafnych pytań, słuchania i wypowiadania się
    • Odpowiedzialności, inicjatywy, samodzielności i konsekwencji w działaniu
    • Umiejętności szybkiego uczenia się i chęci rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku
    • Otwartości na pracę zespołową
    • Doświadczenia w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą Klienta
    • Praktycznej umiejętności pracy z nowoczesnymi narzędziami, tj. tablet, smartfon
    • Wykształcenia średniego, dodatkowym atutem będzie wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość produktów i regulacji bankowych oraz doświadczenie w obsłudze kasowej

    Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku Aplikuj Teraz.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez ING Bank Śląski S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych innym firmom należącym do Grupy ING.
    Dowiedz się więcej, bądź sobą i zaaplikuj na: www.ingbank.pl/kariera