Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta ds. Leasingu

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma prowadzi działalność biznesową dedykowaną wsparciu finansowemu sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji w obszarze leasingu.

    W związku z dynamicznym rozwojem nowoczesnych kanałów dystrybucji umożliwiających wielostronny  dostęp do oferowanych usług obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Olsztyn
    DK/01/2018

    Opis stanowiska:

    • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów (akwizycja własna)
    • utrzymywanie trwałych relacji biznesowych z obecnymi Klientami Spółki
    • współpraca z lokalnymi środowiskami gospodarczymi w zakresie prezentowania oferty Spółki i pozyskiwania Klientów
    • działania nakierowane na utrzymanie dobrej jakości portfela
    • szkolenie pracowników Banku w zakresie leasingu
    • przygotowanie dokumentacji transakcji leasingowych

    Wymagania:

    • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług finansowych dla klientów biznesowych
    • wykształcenie wyższe
    • praktyczna umiejętność interpretacji sprawozdań finansowych
    • łatwość nawiązywania kontaktów
    • nastawienie na realizację planów sprzedażowych
    • zdolności analityczne i negocjacyjne
    • entuzjazm i zaangażowanie w pracę
    • dobra znajomość pakietu MS Office
    • minimum podstawowa znajomość j. angielskiego
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • interesującą pracę w znanej, prestiżowej firmie
    • pracę w dynamicznym zespole
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • kontakt z międzynarodowymi ekspertami w branży