Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-03-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

    DORADCA KLIENTA
    Miejsce pracy: Gdańsk (oddział)

    Nie musisz znać się na ubezpieczeniach. Interesujesz nas Ty,
    twoje kompetencje, a nie tylko doświadczenie, które posiadasz.

    Decydując się na pracę w CUK Ubezpieczenia:

    Będziesz pracować:

    • stacjonarnie w jednej z placówek,
    • w oparciu o umowę o pracę,
    • otrzymując wynagrodzenie podstawowe
      oraz premię co miesiąc.

    Twoje zadania:

    • pozyskiwanie i doradzanie klientom,
    • osiąganie postawionych celów,
    • posługiwanie się nowoczesnymi narzędziami,
    • tworzenie kalkulacji ofert,
    • sprzedawanie polis spośród 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych.
    Zdobędziesz:
    udział w wielu
    pasjonujących
    szkoleniach
    unikatową więdzę
    i kompetencje
    indywidualną
    ścieżkę kariery
    udział w ciekawych
    konkursach
    możliwość
    awansu
    opiekę
    medyczną
    kartę
    Multisport
    dostęp do
    nieoprocentowanych
    pożyczek

    Jeśli:

    • posiadasz wykształcenie średnie
      (mile widziane wyższe),
    • lubisz kontakty z ludźmi,
    • potrafisz pracować z danymi,
    • szybko przyswajasz wiedzę,
    • motywują Cię cele sprzedażowe.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Informujemy, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CUK UBEZPIECZENIA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa  z siedzibą w Toruniu, kod pocztowy 87-100, ul. Grudziądzka 107. 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłych rekrutacji  3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, 4) podanie danych osobowych jest dobrowolne.