Doradca Klienta

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 26.04.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kaszubski Klub Biznesu

    KASZUBSKI KLUB BIZNESU to organizacja społeczna która jest wiarygodnym partnerem, budującym efektywnie dobre stałe relacje członków oparte o wzajemny szacunek i zaufanie. Tworzymy solidny fundament dla przedsiębiorców działających zgodnie z przyjętymi  wartościami i zasadami kodeksu etyki w biznesie. Do zadań KKB należy: kojarzenie ofert biznesowych, monitorowanie legislacji, dialog społeczny, konsultacje dla firm, kojarzenie biznesu i nauki, odpowiedzialny biznes, działalność informacyjna, działalność ekspercka, reprezentowanie przedsiębiorców.

    Doradca Klienta - Dodatkowa Praca

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Opis stanowiska:

    • Prezentacja ofert: prywatnej emerytury, posag dla dziecka, renta chorobowo-inwalidzka dla członków klubu oraz ich rodzin i pracowników.
    • Wysyłanie ofert droga e-mail
    • Pobieranie rekomendacji
    • Pozyskiwanie nowych firm i przedsiębiorców do Kaszubskiego Klubu Biznesu
    Wymagania:
    • Mile widziane podstawowe doświadczenie w sprzedaży
    • Chęć pracy dodatkowej
    • Nienormowane godziny pracy, możliwość pracy z domu.

    Oferujemy:

    • Prowizja od 1800 do 2800 zł netto od klienta
    • Baza członków Kaszubskiego Klubu Biznesu
    • Biuro
    • Telefon
    • Laptop
    • Materiały reklamowe
    • Systemy motywacyjne
    • Szkolenia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.