Ta oferta pracy jest nieaktualna od 153 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kaszubski Klub Biznesu

    KASZUBSKI KLUB BIZNESU to organizacja społeczna która jest wiarygodnym partnerem, budującym efektywnie dobre stałe relacje członków oparte o wzajemny szacunek i zaufanie. Tworzymy solidny fundament dla przedsiębiorców działających zgodnie z przyjętymi  wartościami i zasadami kodeksu etyki w biznesie. Do zadań KKB należy: kojarzenie ofert biznesowych, monitorowanie legislacji, dialog społeczny, konsultacje dla firm, kojarzenie biznesu i nauki, odpowiedzialny biznes, działalność informacyjna, działalność ekspercka, reprezentowanie przedsiębiorców.

    Doradca Klienta - Dodatkowa Praca

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Opis stanowiska:

    • Prezentacja ofert: prywatnej emerytury, posag dla dziecka, renta chorobowo-inwalidzka dla członków klubu oraz ich rodzin i pracowników.
    • Wysyłanie ofert droga e-mail
    • Pobieranie rekomendacji
    • Pozyskiwanie nowych firm i przedsiębiorców do Kaszubskiego Klubu Biznesu
    Wymagania:
    • Mile widziane podstawowe doświadczenie w sprzedaży
    • Chęć pracy dodatkowej
    • Nienormowane godziny pracy, możliwość pracy z domu.

    Oferujemy:

    • Prowizja od 1800 do 2800 zł netto od klienta
    • Baza członków Kaszubskiego Klubu Biznesu
    • Biuro
    • Telefon
    • Laptop
    • Materiały reklamowe
    • Systemy motywacyjne
    • Szkolenia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.