Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca klienta

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    DORADCA KLIENTA

    DO SALONU MODY W GDAŃSKU TWORZYMY ZESPÓŁ NAJLEPSZYCH WSPÓŁPRACOWNIKÓW. OD ZARAZ MOŻESZ DOŁĄCZYĆ DO NAS JAKO: DORADCA KLIENTA, PEŁNY ETAT / NIEPEŁNY ETAT

    ZADANIA

    • Zaangażowane i doradztwo klienta, aktywna i efektywna obsługa
    • Zapewnienie obsługi klienta
    • Współuczestniczenie w realizacji kroków mających na celu zwiększenie sprzedaży
    • Dbanie o prawidłową ekspozycję towaru oraz porządek na sali sprzedaży

    WYMAGANIA

    • Zdecydowane nastawienie na wymagania i obsługę klienta
    • Wysoki stopień zaangażowania i umiejętność pracowania w zespole oraz pozytywny styl bycia
    • W idealnym wypadku ukończone wykształcenie handlowe lub doświadczenie w sprzedaży lub usługach

    CO OFERUJEMY

    • Dynamiczne środowisko pracy ukierunkowane na zespołowość i odpowiedzialność indywidualną
    • Bezpieczeństwo koncernu rodzinnego o bogatej tradycji
    • Indywidualny plan kariery
    • Różnorodne możliwości rozwoju
    • Zniżka pracownicza w sklepach P&C na terenie Polski
    CZY NASZA OFERTA WZBUDZIŁA TWOJE ZAINTERESOWANIE?

    Przyślij do nas swoje podanie o pracę pocztą elektroniczną klikając w przycisk aplikowania.

    Peek & Cloppenburg Sp. z o. o., Galeria Baltycka
    General Sales Manager
    Al. Grunwaldzka 141, 80264 Gdansk
    opisopisopis
    bottom