Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wydawnictwo Podatkowe GOFIN Sp. z o.o.

    Wydawnictwo Podatkowe GOFIN Sp. z o.o. jest wydawcą specjalistycznych publikacji o tematyce podatkowej, rachunkowości i prawa pracy, a także właścicielem serwisów internetowych gofin.pl i gazetapodatkowa.pl. Działamy od 1989 roku. Jesteśmy firmą samodzielną i samowystarczalną, począwszy od zespołu redakcyjnego, a skończywszy na wysyłce gotowych publikacji. Posiadamy prężne wydawnictwo, doskonałą bazę poligraficzną oraz system dystrybucji i prenumeraty. Ponad dwudziestodziewięcioletni okres działalności umożliwił nam osiągnięcie silnej i ugruntowanej pozycji na rynku wydawnictw.

    Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

    Opis stanowiska:

    • obsługa, badanie potrzeb klientów oraz sprzedaż produktów i usług firmy przez telefon
    • stały i regularny kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami
    • udzielanie informacji i pomoc klientom przez telefon
    • aktualizowanie bazy klientów
    • prezentacja oferty
    • wystawianie dokumentów RW, WZ, faktur itp.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • bardzo dobra znajomość programów Word, Excel oraz obsługi poczty elektronicznej
    • zdolności negocjacyjne, elokwencja, opanowanie
    • znajomość technik perswazji oraz negocjacji.

    Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.