Oferta pracy

Doradca Klienta - Handlowiec

Quercus Adamus Kopytko Sp. jawnaO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

Quercus działa na rynku od 1997 roku. Zamontowaliśmy ponad półtora miliona metrów kwadratowych podłóg, tysiące drzwi i zabudów oraz setki tarasów budując to co najważniejsze - nasze know-how.

Realizujemy projekty nie tylko w mieszkaniach i domach prywatnych, lecz również w dużych obiektach jak np.: filharmonie, hotele, restauracje, biura i wiele innych.

Firma Quercus to profesjonalizm, rzetelna wiedza i oferta produktów o określonej jakości i estetyce.

więcej na www.quercus.co

Opis stanowiska:

Praca w naszej firmie polega na sprzedaży i  montażu oferowanych przez nas produktów. Zazwyczaj w tym procesie należy zrobić ofertę (pro formę), podpisać umowę na dostarczenie i wykonanie montażu, koordynacja montażu i wygenerowanie niezbędnych dokumentów.

Zapraszamy do naszego zespołu osoby:

  • posiadające doświadczenie w sprzedaży i aktywnej obsłudze Klientów
  • potrafiące budować pozytywne relacje z Klientami
  • ambitne, konsekwentne, odpowiedzialne i systematyczne
  • atutem będzie znajomość produktów, które oferuje nasza firma

Z naszej strony oferujemy:

  • satysfakcjonującą pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole
  • pracę w stabilnej firmie z dwudziestotrzyletnią tradycją
  • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa i realna premia)
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • pozytywną atmosferę (nasi pracownicy są z nami nawet od 21 lat:)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy