Oferta pracy

Doradca Klienta

Meble Heban O firmie

  • Jarosław, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Duża firma z branży meblowej o ustabilizowanej pozycji na rynku i dużych możliwościach rozwojowych poszukuje pracowników na stanowisko:

DORADCA KLIENTA

Opis stanowiska:

  • profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów w salonie meblowym (doradztwo, wyceny, zawieranie transakcji, wysyłanie ofert)
  • obsługa dokumentacji wynikającej z pracy w salonie (spisywanie zamówień, prowadzenie dokumentacji finansowej oraz magazynowej)
  • badanie potrzeb i profesjonalne doradztwo produktowe
  • prezentacja oferty oraz wsparcie aranżacyjno - projektowe
  • realizacja obowiązujących standardów

Kwalifikacje i umiejętności:

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • otwartość, pogodne usposobienie, orientacja na klienta
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • zaangażowanie i nastawienie

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji
  • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • dobrą atmosferę w pracy.
  • długoletnią współpracę
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Niniejszym udzielam zgody na przekazanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do Heban sp. z o.o. sp.kom.; Family Heban sp. z o.o. sp.kom.mających swoje siedziby w Janowie Lubelskim. Jednocześnie udzielam Spółkom zgody na przetwarzanie moich wyżej wymienionych danych osobowych, załączonych do niniejszego dokumentu dla celów związanych z ich procesem rekrutacji teraz i w przyszłości. Zostałem poinformowany o fakcie, iż nie mam obowiązku wyrażenia zgody na powyższe przetwarzanie moich danych osobowych oraz że mam prawo do dostępu do moich danych i ich poprawiania

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy