Ta oferta pracy jest nieaktualna od 77 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta - Kasjer (k/m)

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
VAN GRAAF to odnoszący sukcesy, międzynarodowy Dom Mody z bogatą tradycją. Wyróżnia nas unikalne połączenie wysokiej jakości oraz fascynacji modą. Oferujemy kompetentne doradztwo oraz szeroki wybór marek – od wysokiej jakości klasyków, poprzez międzynarodowe designerskie marki, kończąc na kolekcjach młodych projektantów. Od 2001 roku dynamicznie rozwijamy swoją działalność na terenie Europy. Posiadamy już osiem Filii w najlepszych Galeriach Handlowych w Polsce.

Do naszego nowego Domu Mody w C.H. Serenada poszukujemy osób na stanowisko:

Sales Assistant / Cashier - Doradca klienta / Kasjer (k/m)

pełen etat, umowa o pracę

Jako ekspert doradzasz w zakresie doboru odpowiedniej stylizacji oraz odpowiadasz za prawidłowy przebieg transakcji kasowych..

Zadania na stanowisku:

  • Profesjonalna obsługa klientów Domu Mody zgodnie ze standardami firmy
  • Indywidualne doradztwo w zakresie obowiązujących trendów, topowych marek i stylu
  • Dbałość o optymalną ekspozycję towarów na sali sprzedaży
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Rzetelna realizacja transakcji kasowych i zamówień klienta oraz wymiana towarów między filiami
  • Obsługa transakcji w walutach obcych, obsługa karty stałego klienta, zwrot podatku VAT
  • Przeprowadzanie dziennego rozliczenia kasy

Profil kandydata:

  • Posiadasz doświadczenie zawodowe w handlu, najchętniej w branży tekstylnej, umiesz obłsugiwać kasę fiskalną
  • Jesteś kreatywny i masz wyczucie stylu
  • Interesujesz się modą i najnowszymi trendami, dlatego potrafisz doskonale doradzić klientowi w zakresie doboru stylizacji
  • Spełniasz nasze wysokie oczekiwania w zakresie obsługi klienta
  • Jesteś zaangażowany i nastawiony na realizację założonych celów sprzedażowych
  • Łatwo nawiązujesz kontakty i umiesz pracować w zespole
  • Masz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania, które sumiennie wykonujesz
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie atutem.

Jeśli nasza oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie, prosimy o przesłanie online kompletnej aplikacji w formacie PDF z podaniem numeru referencyjnego 1366.
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się