Doradca Klienta

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-11
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 2017-09-10)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

W pracy cenisz kontakt z ludźmi?

Masz w sobie entuzjazm i chęć do działania?

Uśmiech nie schodzi Ci z twarzy?

Wykorzystaj to i zostań Doradcą Klienta w firmie LR Health & Beauty.

Działamy od ponad 30 lat na świecie i ponad 10 w Polsce. Nasze produkty z serii Aloe Vera mają Certyfikat Jakości 2016. Współpracujemy między innymi z Brucem Willisem i Karolina Kurkovą. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź też naszą stronę www.LRworld.com

Miejsce pracy: Katowice

Twoje główne zadania:

  • Kompleksowa obsługa klienta (telefoniczna, mailowa, face to face)
  • Realizacja wpływających zamówień
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Informowanie naszych klientów o produktach
Nasze oczekiwania:
  • Zaangażowanie
  • Dobre nastawienie
  • Entuzjazm i otwartość
  • Chęć do nauki
  • Samodzielność
  • Wykształcenie minimum wyższe licencjackie
  • Znajomość MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w naszej centrali w Polsce w Katowicach
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Wyzwania dające możliwość rozwoju osobistego
  • Stałą pensję
  • Dodatkowe profity

Prześlij swoje CV za pomocą przycisku aplikowania

Dołącz do naszego zespołu w Polsce!
LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.
ul. Hutnicza 6, 40-241 Katowice

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się