Ta oferta pracy jest nieaktualna od 253 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W pracy cenisz kontakt z ludźmi?

    Masz w sobie entuzjazm i chęć do działania?

    Uśmiech nie schodzi Ci z twarzy?

    Wykorzystaj to i zostań Doradcą Klienta w firmie LR Health & Beauty.

    Działamy od ponad 30 lat na świecie i ponad 10 w Polsce. Nasze produkty z serii Aloe Vera mają Certyfikat Jakości 2016. Współpracujemy między innymi z Brucem Willisem i Karolina Kurkovą. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź też naszą stronę www.LRworld.com

    Miejsce pracy: Katowice

    Twoje główne zadania:

    • Kompleksowa obsługa klienta (telefoniczna, mailowa, face to face)
    • Realizacja wpływających zamówień
    • Budowanie długofalowych relacji z klientami
    • Informowanie naszych klientów o produktach
    Nasze oczekiwania:
    • Zaangażowanie
    • Dobre nastawienie
    • Entuzjazm i otwartość
    • Chęć do nauki
    • Samodzielność
    • Wykształcenie minimum wyższe licencjackie
    • Znajomość MS Office
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę w naszej centrali w Polsce w Katowicach
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • Wyzwania dające możliwość rozwoju osobistego
    • Stałą pensję
    • Dodatkowe profity

    Prześlij swoje CV za pomocą przycisku aplikowania

    Dołącz do naszego zespołu w Polsce!
    LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.
    ul. Hutnicza 6, 40-241 Katowice