Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2017-09-08

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

„Lilou jest czymś osobistym i niepowtarzalnym.”

Do naszych Butików poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce
NR REF. DK/KIE

Opis stanowiska:

  • profesjonalna sprzedaż produktów z oferty Butiku,
  • dbanie o porządek i ekspozycję,
  • udział inwentaryzacjach,

Opcjonalnie:

  • wykonywanie artystycznych grawerów na biżuterii,
  • wiązanie bransoletek.

Wymagania:

  • zaangażowanie i predyspozycje do pracy z Klientami,
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność,
  • dyspozycyjność,
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta – mile widziane,
  • umiejętności manualne i zmysł artystyczny – mile widziane.

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w gronie sympatycznych i kompetentnych

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj teraz.

CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 10 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”

Przypominamy natomiast i z całą mocą podkreślamy, w odniesieniu do licznych oszustw i fałszywych ogłoszeń o pracę, że żaden pracodawca, na żadnym etapie rekrutacji nie wymaga żadnych opłat oraz kserokopii dowodu osobistego.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się