Ta oferta pracy jest nieaktualna od 255 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta

  • Konin, wielkopolskie
  • Asystent
  • 2018-01-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Finance Care Sp.z o.o. Specjalizujemy się w świadczeniu usług outsourcingowych na rzecz banków oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Spółka działa od 1999 r., a wśród jej Klientów znajdują się wiodące instytucje finansowe.

    W związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym we współpracy z jednym z Banków w Polsce, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

    DORADCA KLIENTA
    Miejsce pracy: Konin

    OPIS STANOWISKA:

    - bieżąca obsługa klientów ubiegających się o kredyt ratalny, weryfikacja
    zdolności kredytowej, sprzedaż umów kredytowych
    - sprzedaż produktów bankowych w tym kart kredytowych, ubezpieczeń oraz
    innych produktów finansowych i ubezpieczeniowych dostępnych w ofercie
    Banku
    - obsługa klientów znanej sieci handlowej

    WYMAGANIA:

    - wykształcenie min. średnie
    - umiejętność prowadzenia rozmowy z Klientem oraz badania potrzeb Klienta
    - bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
    - dobra organizacja czasu pracy i zaangażowanie
    - mile widziane doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta

    OFERUJEMY:

    - umowa o pracę
    - atrakcyjny system premiowy
    - elastyczny grafik
    - szkolenia wdrożeniowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.