Ta oferta pracy jest nieaktualna od 357 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 17.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Nasza firma jest prestiżową, dynamicznie rozwijającą się marką specjalizującą się w produkcji i sprzedaży ekskluzywnej odzieży męskiej.

    Do Salonu Firmowego szukamy do naszego zespołu osoby na stanowisko
    Miejsce pracy: Poznań

    Jeżeli:

    • jesteś komunikatywny i lubisz doradzać klientom
    • posiadasz doświadczenie w sprzedaży
    • jesteś dynamiczny i przedsiębiorczy
    • lubisz nowe zadania
    • interesujesz się modą

    to  czekamy na Ciebie, żebyś dołączył do naszego zespołu

    W zamian oferujemy Ci:

    • pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • pakiet szkoleń z zakresu sprzedaży ekskluzywnej odzieży męskiej
    • bardzo atrakcyjny system premiowy uzależniony od efektywności pracy
    • pracę w przyjaźnie nastawionym do innych zespole
    • umowę o pracę lub zlecenie

    Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny, prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikowania.

    Prosimy w temacie wpisać miasto, gdzie chcą Państwo aplikować.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 Dz. U. nr 133 poz. 883)". Odpowiadamy na wybrane oferty.
    bottom