Ta oferta pracy jest nieaktualna od 187 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 15.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    C.H.Beck jest wiodącym dostawcą kompleksowej informacji prawnej dla kancelarii prawnych, największych firm i urzędów na terenie całej Polski. Naszym Klientom oferujemy klasyczne publikacje książkowe oraz System Informacji Prawnej Legalis – nowoczesne rozwiązanie informatyczne, wspomagające proces stosowania prawa.

    Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    DORADCY KLIENTA
    nr ref. DK/MAŁ/01/2018
    Województwo: małopolskie

    www.legalis.pl | www.beck.pl

    Główne zadania:

    • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży produktów elektronicznych
    • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie relacji biznesowych
    • dbanie o najwyższą jakość współpracy z aktualnymi i potencjalnymi Klientami
    • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta
    • raportowanie w systemie CRM
    • wyjazdy do Klientów i reprezentowanie firmy podczas spotkań biznesowych

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży B2B minimum rok – warunek konieczny
    • orientacja na sukces
    • rozwinięte kompetencje sprzedażowe
    • entuzjazm i zapał do sprzedaży
    • komunikatywność oraz umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych z Klientami
    • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
    • skuteczność i wytrwałość w realizacji wyznaczonych celów
    • sumienność w wykonywaniu swoich zadań
    • wysoka kultura osobista
    • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na zasadzie współpracy
    • wsparcie w rozwoju i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych
    • atrakcyjny system wynagrodzeń: stała podstawa + system prowizyjny i premiowy
    • elastyczny czas pracy (home office)
    • niezbędne narzędzia: służbowy samochód, laptop, telefon
    • wsparcie asystenta handlowego
    • cykliczne szkolenia sprzedażowo-produktowe
    • dużą samodzielność w działaniu
    • wsparcie merytoryczne oraz niezbędne narzędzia pracy
    • dostęp do produktów C.H.Beck na preferencyjnych warunkach
    • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
    • zdobycie doświadczenia w prestiżowej firmie

     Zgłoszenia zawierające życiorys prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach następującej klauzuli:

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Wydawnictwo C.H. Beck sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-203) przy ul. Bonifraterskiej 17. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z przeprowadzeniem obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania usunięcia z bazy danych Wydawnictwa.