Ta oferta pracy jest nieaktualna od 272 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta

  • Nowy Targ, małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-01-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pieniński Bank Spółdzielczy

    Dynamicznie rozwijający się Bank Spółdzielczy, posiadający ponad 100-letnie doświadczenie na rynku usług finansowych poszukuje dynamicznej kadry,
    nakierowanej na sukces, gotowej do nowych wyzwań.

    Miejsce pracy: Nowy Targ
    Region: małopolskie
    Opis stanowiska:
    • aktywna sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych oraz firm (konta, kredyty, depozyty, karty)
    • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z pozyskanymi klientami
    • obsługa kasowo-dysponencka klientów
    • edukowanie klienta w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji
    • prowadzenie akcji promocyjnych
    • budowanie pozycji rynkowej Banku PBS na rynku lokalnym
    Wymagania:
    • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży usług bankowych
    • znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet)
    • dokładność, odpowiedzialność, komunikatywność
    • inicjatywa i kreatywność w pozyskiwaniu klientów
    • umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych, kultura osobista
    • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki w obszarze bankowości, finansów, prawa lub studenci ostatnich lat studiów
    • ukończony kurs kasjera walutowego i kurs rozpoznawania autentyczności znaków pieniężnych będzie dodatkowym atutem
    Oferujemy:
    • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
    • pakiet ubezpieczenia zdrowotnego
    • bogaty pakiet  szkoleń produktowych i sprzedażowych, jasna ścieżka rozwoju
    • przyjazną specyfikę pracy w atmosferze poszanowania idei work-life balance
    • system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
    • pracę w dynamiczne rozwijającej się instytucji finansowej – nasz sukces, to Twój sukces

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż Pieniński Bank Spółdzielczy będzie administratorem moich danych osobowych w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"