Doradca Klienta

  • Nowy Targ, małopolskie
  • Specjalista
  • 23.01.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 22.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Pieniński Bank Spółdzielczy

Dynamicznie rozwijający się Bank Spółdzielczy, posiadający ponad 100-letnie doświadczenie na rynku usług finansowych poszukuje dynamicznej kadry,
nakierowanej na sukces, gotowej do nowych wyzwań.

Miejsce pracy: Nowy Targ
Region: małopolskie
Opis stanowiska:
  • aktywna sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych oraz firm (konta, kredyty, depozyty, karty)
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z pozyskanymi klientami
  • obsługa kasowo-dysponencka klientów
  • edukowanie klienta w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji
  • prowadzenie akcji promocyjnych
  • budowanie pozycji rynkowej Banku PBS na rynku lokalnym
Wymagania:
  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży usług bankowych
  • znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet)
  • dokładność, odpowiedzialność, komunikatywność
  • inicjatywa i kreatywność w pozyskiwaniu klientów
  • umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych, kultura osobista
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki w obszarze bankowości, finansów, prawa lub studenci ostatnich lat studiów
  • ukończony kurs kasjera walutowego i kurs rozpoznawania autentyczności znaków pieniężnych będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • pakiet ubezpieczenia zdrowotnego
  • bogaty pakiet  szkoleń produktowych i sprzedażowych, jasna ścieżka rozwoju
  • przyjazną specyfikę pracy w atmosferze poszanowania idei work-life balance
  • system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
  • pracę w dynamiczne rozwijającej się instytucji finansowej – nasz sukces, to Twój sukces

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż Pieniński Bank Spółdzielczy będzie administratorem moich danych osobowych w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"