Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 08.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HUGO BOSS należy do liderów wśród przedsiębiorstw modowych i lifestylowych w segmencie premium, zatrudniając na całym świecie blisko 14 000 osób. Jako nasz pracownik reprezentujesz z pasją nasze produkty i jesteś ambasadorem marki HUGO BOSS. Dołącz do Naszego Zespołu, który z dużą dozą entuzjazmu, radości i fachowej wiedzy zapewnia Naszym Klientom niepowtarzalne doświadczenia związane z marką i zakupami! Kształtuj swoją przyszłość w HUGO BOSS!

    Jeżeli jesteś entuzjastyczną i komunikatywną osobą oraz znasz branżę odzieżową, a Twoją mocną stroną jest umiejętność doradzania Klientom przy dokonywaniu idealnego zakupu, to oznacza, że właśnie Ciebie szukamy! Jeżeli cechujesz się wysoką kulturą osobistą i jesteś nastawiony na pracę w międzynarodowym środowisku, dołącz do nas!

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami Firmy
    • Obsługa kasy fiskalnej
    • Dbanie o prawidłową ekspozycję towaru oraz o porządek na sali sprzedaży
    • Przyjmowanie dostaw oraz przygotowywanie towaru do sprzedaży

    Wymagania:

    • Doświadczenie w obsłudze Klienta
    • Umiejętność pracy w Zespole
    • Dyspozycyjność
    • Wysoka kultura osobista
    • Zainteresowanie modą
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

    Benefity:

    • Praca w międzynarodowym środowisku
    • Gwarantowana umowa o pracę
    • Atrakcyjny system prowizyjny
    • Szkolenia i kursy umożliwiające stały rozwój
    • Karta sportowa
    • Karta Lunchowa
    • Pakiet opieki medycznej
    • Kompletny uniform BOSS