Ta oferta pracy jest nieaktualna od 172 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta- praca biurowa

  • Bielsko-Biała, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PROMETEUSZ FINANSE SP. Z O.O. - firma
    specjalizująca się w branży finansowej
    w związku z rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:
    DORADCA KLIENTA-praca biurowa
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Opis stanowiska:

    • bieżąca obsługa klienta w oddziale firmy
    • obsługa korespondencji
    • dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji w oddziale firmy
    • kontakt telefoniczny z klientami
    • przygotowanie raportów
    • sprzedaż produktów finansowych w oddziale firmy

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie
    • uczciwość
    • gotowość do nauki
    • sumienność w wykonywaniu zadań
    • dobra organizacja czasu pracy
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • znajomość obsługi MS Word i Excel

    Mile widziane:

    • doświadczenie w telefonicznej i bezpośredniej obsłudze klienta
    • doświadczenie w sprzedaży w branży finansowej, ubezpieczeniowej lub telekomunikacyjnej

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie stałe
    • narzędzia pracy - wyposażenie biura
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • szkolenia i możliwość rozwoj
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)