Ta oferta pracy jest nieaktualna od 282 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca klienta RTV Philips

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 11.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Support Team Sp. z o.o.

    Dla Naszego klienta wiodącego producenta RTV marki Philips

    Poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Lublin
    Region: lubelskie

    Zakres obowiązków:

    • Sprzedaż bezpośrednia TV  na terenie sklepu z elektroniką użytkową (Media Markt lub Saturn)
    • Dbanie o ekspozycję na terenie sklepu
    • Promowanie produktów marki wśród klientów sklepu.
    • Sumienne raportowanie wyników sprzedażowych poprzez aplikacje www.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Sumienności w wykonywaniu obowiązków.
    • Dyspozycyjności w weekendy.
    • Zaangażowania w realizację celów sprzedażowych.
    • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
    • Umiejętności pracy w zespole i pod presją wyniku.
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie sprzedażowe oraz status ucznia lub studenta.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na stałej stawce godzinowej oraz premii uzależnionej od wyników
    • Szkolenia produktowe oraz wsparcie merytoryczne.
    • Elastyczny grafik
    • Stabilność zatrudnienia
    • Bardzo dobra atmosfere pracy oraz wsparcie wykwalifikowanych opiekunów

    Więcej na temat TV marki Philips znajdziesz tutaj

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjeciem klikając w przycisk aplikowania.

    Obecnie prowadzimy rekrutacje do sklepow w kilku województwach.

    Uprzejmie informujemy ze skontaktujemy sie tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Support Team Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Support Team Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Rzymowskiego 53. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.