Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 2018-10-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli chcesz pracować w największej grupie medialno-telekomunikacyjnej w Europie:
    w Grupie Cyfrowy Polsat S.A.
    dołącz do zespołu Liberty Poland jako

    Kim jesteśmy?

    Jesteśmy największym Partnerem firmy Polkomtel Sp. z o.o. – operatora sieci Plus oraz Cyfrowego Polsatu. Dzięki silnej marce i wsparciu grupy Cyfrowy Polsat jako jedyni na rynku, w zarządzanej przez nas sieci sprzedaży oferujemy pakiet usług, których możesz być Ambasadorem.
    • Lubisz współpracę z Klientami i chcesz im oferować kompleksowe rozwiązania?
    • Jesteś nastawiony na realizację ambitnych celów biznesowych i potrafisz je osiągać?
    • Chcesz się uczyć i rozwijać swoje kompetencje sprzedażowe?
    • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów?
    • Masz wykształcenie min. średnie?
    • Doświadczenie w sprzedaży usług finansowych będzie dodatkowym atutem.

    co Oferujemy

    Umowę o pracę
    Pakiet szkoleń rozwojowych
    Premię uzależnioną od wyników
    Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie
    Program motywacyjny
    Kartę Multisport z ofertą rekreacyjną
    Konkursy z nagrodami
    Spotkania integracyjne

    Twoje zadania

    Diagnozowanie potrzeb klientów w celu doboru najlepszych produktów i usług Grupy Cyfrowy Polsat
    Kompleksowa obsługa Klienta zgodnie z najwyższymi standardami
    Indywidualne podejście do Klienta i budowania z nim długofalowych relacji
    Realizacja planów sprzedażowych powiązana z atrakcyjnymi bonusami
    Budowanie wizerunku Grupy Kapitałowej

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) wraz z klauzulą: „Udzielam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę przez spółkę Liberty Poland S.A. z siedzibą w Chorzowie w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 t.j. z dnia 2016.06.28). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż Administratorem moich danych osobowych jest Liberty Poland S.A. z siedzibą w Chorzowie (41-500) przy ul. Katowickiej 47 oraz, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected]

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Liberty Poland S.A. z siedzibą w Chorzowie przy ul. Katowickiej 47, 41-500 (Liberty). Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.  Więcej →

    Administratorem danych osobowych jest Liberty Poland SA z siedzibą w Chorzowie (41-500), ul. Katowicka 47. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się na stronie www.liberty.eu.