Ta oferta pracy jest nieaktualna od 232 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta - Sprzedawca

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Doradca Klienta - Sprzedawca - 1/2 etatu
    Zostań częścią zespołu Nike, Inc.

    Miejsce pracy: Nike Factory Store Annopol
    NIKE, Inc robi więcej niż tylko ubiera najlepszych na świecie sportowców. To miejsce odkrywania potencjału, przekraczania granic, zbliżania się do krawędzi możliwości. Firma poszukuje ludzi, którzy mają potencjał, myślą i tworzą. To kultura wyrastająca z rożnorodności, nagradzająca wyobraźnię. Brand szuka zdobywców, leaderów i wizjonerów. W NIKE chodzi o każdą osobę, wnoszącą swoje umiejętności, pasję, żądną wyzwań, stale rozwijającą się.

    Pracownicy Nike Retail inspirują sportowców każdej dziedziny, by wydobyli swój potencjał. Wstąp do Salonu Nike, Salonu Nike Factory lub odwiedź stronę nike.com, gdzie enregia, entuzjazm i pasja do sportu są obecne. Od Szanghaju po San Francisco każdy salon oferuje unikatową, inspirującą społeczność z bezgranicznym nastawieniem na innowacyjny produkt i obsługę klienta. Kariera w NIKE wymaga kreatywności i ambicji – oferuje szansę kreaowania nowych granic handlu wraz z najlepszymi sportowcami, członkami zespołu i partnerami biznesowymi.

    Jako atleta w salonie NIKE (doradca klienta) Twoim zadaniem będzie obsługa klienta na najwyższym poziomie poprzez indywidualne podejście do niego. Badanie potrzeb klienta i proponowanie odpowiednich produktów oraz usług NIKE, które w powiązaniu z wiedzą przyczynią się do udanego treningu i osiągnięcia zakładanych celów.

    Obowiązki:

    • Umiejętne stosowanie obsługi klienta, podstawowych technik sprzedaży, wiedzy produktowej, by zaproponować produkty odpowiadające potrzebom klienta i zwiekszyć sprzedaż,
    • Budowanie więzi pomiędzy klientami a brandem poprzez wysokiej klasy obsługę,
    • Przyswojenie i zarządzanie wiedzą z różnych departamentów NIKE, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie i wprowadzanie dostaw, zatowarowywanie sklepu, dbanie o czystość na sklepie, wprowadzanie oznaczeń na sali sprzedaży i budowanie ekspozycji,
    • Udzielenie informacji na temat produktów dla klienta, budując tym samym więź z klientem. Szukanie możliwości dokształcania, by rozwijać swoją wiedzę na temat produktów, kultury, sprzedaży i technik sprzedaży w NIKE,
    • Wspieranie kadry zarządzającej, udział w szkoleniach, wykazywanie inicjatywy,
    • Wspieranie kadry zarządzającej w minimalizowaniu strat, stosując proaktywną obsługę klienta.

    Kwalifikacje:

    • Roczne lub dłuższe doświadczenie w obsłudze klienta lub handlu mile widziane,
    • Widoczne zainteresowanie sportem,
    • Zdolności analityczne na podstawowym poziomie do obsługi transakcji na kasie fiskalnej,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,
    • Podzielność uwagi w szybko zmieniającym się środowisku pracy,
    • Umiejętność pracy w zespole, zapewniając obsługę klienta na najwyższym poziomie.

    Oferujemy:

    • Pracę w wymiarze: ½ etatu,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Przyjazną atmosferę pracy,
    • Zróżnicowaną lecz wspólną kulturę pracy,
    • Atmosferę sprzyjającą rozwojowi zawodowemu,
    • Prywatna opieka medyczna,
    • Dofinansowanie aktywności sportowej,
    • Możliwość rozwoju i awansu
    Nike, Inc. to firma rozwijająca się, która poszukuje członków zespołu by rozwijali się wraz z nią. Nie ma znaczenia lokalizacja, rola, każdy pracownik wyznaje wspólną myśl: Inspirować i motywować każdego sportowca na świecie.

    CV prosimy za pomocą przycisku aplikowania w temacie wpisując: Rekrutacja SPRZEDAWCA