Ta oferta pracy jest nieaktualna od 304 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta

  • Śrem, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 19.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Nationale – Nederlanden jest liderem na rynku ubezpieczeń na życie i emerytur. Oferujemy proste i zrozumiałe produkty, dzięki którym zabezpieczamy przyszłość naszych Klientów i ich bliskich. Działamy uczciwie, a Klientom oferujemy zawsze rzetelne porady z myślą o ich przyszłości. W codziennej pracy jesteśmy przystępni i otwarci – słuchamy uważnie i z empatią. Wierzymy, że wspólna praca owocuje lepszymi wynikami.

    Jeśli chcesz dołączyć do organizacji, w której swoich Klientów i Pracowników traktujemy tak, jak sami chcemy być traktowani aplikuj już dziś.

    Miejsce pracy: Śrem

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • dodatkowe benefity od początku współpracy
    • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pozyskiwania klientów oraz sprzedaży naszych produktów
    • stabilną współpracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • przejrzystą ścieżkę rozwoju oraz realną możliwość objęcia stanowiska menedżerskiego

    Opis stanowiska:

    • sprzedaż produktów Nationale-Nederlanden poprzez przygotowywanie indywidualnych rozwiązań dla Klientów
    • pozyskiwanie i obsługa Klientów w oparciu o standardy firmy Nationale-Nederlanden
    • organizacja i prowadzenie spotkań biznesowych z Klientami
    • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie
    • doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta
    • bardzo dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne, otwartość, zaangażowanie
    • silna orientacja na cel, konsekwencja w działaniu
    • umiejętności docierania do nowych Klientów, pomysłowości na ich pozyskanie
    • mile widziane doświadczenie w branży finansowej i/lub ubezpieczeniowej

    Administratorem podanych danych osobowych jest Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe SA z siedzibą w Warszawa 00-342, Topiel 12. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.