Ta oferta pracy jest nieaktualna od 188 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta w Miele Experience Center

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-03-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Miele - niemiecki producent wysokiej klasy urządzeń AGD oraz sprzętu profesjonalnego do zastosowań przemysłowych

    Obecnie poszukuje kandydata/kandydatki
    na stanowisko:

    Doradca Klienta
    w Miele Experience Center

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Nr ref:DK/G/2018

    Zakres obowiązków:

    • Prezentacja, doradztwo i sprzedaż urządzeń AGD oraz akcesoriów z segmentu premium w salonie Miele Experience Center w Gdańsku
    • Wsparcie klientów podczas zamówień telefonicznych i mailowych
    • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
    • Współpraca z innymi działami firmy przy wdrażaniu projektów

    Profil Kandydata:

    • Wysoka kultura osobista
    • Komunikatywność
    • Umiejętność prezentacji produktów
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Praktyczna znajomość MS Excel, mile widziana znajomość SAP
    • Możliwość odbycia szkolenia wdrożeniowego w Warszawie

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę dla luksusowej marki na podstawie umowy o pracę
    • Miejsce, w którym ceniona jest kreatywność, profesjonalizm i samodzielność
    • Szkolenia produktowe
    • Wynagrodzenie stałe oraz system premiowy
    • Możliwość poznawania tajników kulinarnych

    Kandydatów prosimy o przesłanie CV z fotografią, listu motywacyjnego z podaniem oczekiwań odnośnie wynagrodzenia i zgodą na przetwarzanie danych, drogą elektroniczną klikając na przycisk APLIKUJ na dole ogłoszenia.

    Prosimy o podanie numeru referencyjnego.