Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta w Serwisie

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z powiększeniem działu serwisu, uruchamiamy kolejny projekt rekrutacyjny.
    Oferujemy zatrudnienie na stanowisku:
    DORADCA KLIENTA W SERWISIE
    Miejsce pracy: Dział Serwisu Audi Centrum Gdańsk, Lubowidzka 44

    Twoje nowe miejsce pracy: https://www.youtube.com/watch?v=Tm6c_Hj2B-U

    Doradca Klienta w serwisie to osoba zajmująca się kalkulacją zleceń, wyceną usług, nadzorem nad jakością, zakresemi terminowością napraw oraz profesjonalną obsługą Klientów. Obowiązkiem pracownika jest omówienie usługi serwisowej oraz poinformowanie klienta o przewidywanych kosztach i czasie usługi. Osoba na tym stanowisku powinna czuwać nad przebiegiem pracy uzgodnionej w zleceniu i sprawdzić, czy prawidłowo zostały wykonane wszystkie przewidziane czynności. Do obowiązków doradcy należy również wydanie samochodu Klientowi po wykonaniu pełnej usługi.

    Opis stanowiska:
    • aktywny udział w  budowaniu zasad  funkcjonowania działu  serwisu w  tym doskonalenie  procesów  jakości  obsługi,
    • pełne  zaangażowanie w proces sprzedaży usług serwisowych,
    • kreowanie i wdrażanie pomysłów dotyczących akcji  promocyjnych,
    • nadzór  nad  poprawnością   wykonanych  prac  serwisowych,
    • efektywne zarządzanie czasem   pracy  podległych  mechaników,
    • reprezentowanie firmy i  dbanie o jej pozytywny wizerunek.

    Oczekiwania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym  stanowisku,
    • umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne, mediacyjne,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • wysoka kultura osobista,
    • praktyczna wiedza z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów osobowych,
    • orientacja na wyniki,
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętne wyznaczanie priorytetów w działaniu,
    • prawo  jazdy  kat. B,
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego oraz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • specjalistyczne szkolenia,
    • korzystne rabaty.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych” (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.