Ta oferta pracy jest nieaktualna od 162 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czołowa Firma Dystrybucyjna o zasięgu ogólnopolskim poszukuje kandydatów na stanowisko:

    DORADCA KLIENTA
    w Salonie Sprzedaży

    Miejsce pracy:

    • Wrocław i Poznań

    Opis stanowiska:

    • Kompleksowa obsługa Klienta w oparciu o standardy firmy
    • Aktywna sprzedaż oferty produktów i usług, promowanie strategicznych
    • Rozwijanie długotrwałych relacji z Klientami
    • Podejmowanie działań mających na celu pozyskiwanie nowych Klientów
    • Efektywna realizacja założonych celów
    • Dbałość o wizerunek Firmy
    • Dbałość o utrzymywanie odpowiednich standardów ekspozycji towaru

     Wymagania:

    • Znajomość branży płytek ceramicznych i łazienek
    • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta
    • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy zespołowej
    • Szacunek dla Klientów i Współpracowników
    • Odpowiedzialność, uczciwość, zaangażowanie, inicjatywa
    • Nastawienie na efekty, wyniki i sukces
    • Nieskazitelna opinia oraz wysoka kultura osobista
    • Pozytywne nastawienie i dynamizm w działaniu
    • Wykształcenie min. średnie

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej organizacji
    • Wynagrodzenie stałe oraz  premię uzależnioną od osiąganych wyników
    • Możliwość rozwoju osobistego, szkolenia produktowe i kompetencyjne
    • Przyjazną atmosferę pracy, szacunek i partnerskie relacje
    • Pakiet medyczny i sportowy
    Aplikacje (CV ze zdjęciem i List motywacyjny) prosimy przesyłać
    klikając w przycisku:

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Sanpol Sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Pokrzywno 8, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.)".