Doradca leasingowy

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 13.11.2017
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 13.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Wybierz Grupę EFL – nowoczesną instytucję finansową, będącą częścią międzynarodowej grupy Crédit Agricole.
W naszym zespole rozwiniesz kompetencje zawodowe, zdobędziesz ciekawe doświadczenie i nowych przyjaciół. Przekonasz się, że praca może być Twoją pasją!.

Aktualnie poszukujemy do Europejski Fundusz Leasingowy

Doradca leasingowy  (umowa na zastępstwo)

Miejsce pracy:
Gdańsk

Zadania i wyzwania na stanowisku:

  • realizowanie celów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych
    na lokalnym rynku,
  • inicjowanie i utrzymywanie współpracy z klientami oraz partnerami firmy,
  • budowanie własnego portfela klientów biznesowych oraz zarządzanie relacjami z klientami,
  • identyfikowanie potrzeb inwestycyjnych klientów, negocjowanie oferty oraz finalizacja sprzedaży,
  • profesjonalne doradztwo w zakresie finansowania potrzeb klienta za pomocą leasingu.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wysokiej motywacji do działania i osiągania wyników,
  • umiejętności budowania relacji z klientem,
  • doświadczenia w sprzedaży dla klienta biznesowego (mile widziana branża: finansowa, ubezpieczeniowa, FMCG, telekomunikacyjna),
  • samodzielności w realizacji powierzonych zadań,
  • wykształcenia min. średniego,
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy na czas zastępstwa (ok. 1,5 roku),
  • możliwość uczestniczenia w rekrutacjach wewnętrznych w grupie Credit Agricole,
  • narzędzia do realizowania celów sprzedażowych: samochód, laptop, telefon komórkowy,
  • kompleksowy system szkoleń produktowych i sprzedażowych,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników,
  • pakiet sportowo – rekreacyjny, opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV za pomocą aplikacji on-line.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Gdańsk - Aplikuj
Do GRUPY EFL należą: Europejski Fundusz Leasingowy SA,
EFL FINANCE SA, Carefleet SA, EFL SERVICE SA, EUROFACTOR Polska SA.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się