Ta oferta pracy jest nieaktualna od 255 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Serwisowy

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-01-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    M-CARS
    Dealer i Autoryzowany Serwis samochodów BMW
    poszukuje kandydatów na stanowisko
    DORADCA SERWISOWY

    OPIS STANOWISKA:

    • Obsługa klientów serwisu -  doradztwo i diagnostyka problemów, prowadzenie kontaktów klienta z warsztatem.
    • Dbałość o pozyskiwanie i utrzymywanie klientów.
    • Doradzanie klientom w zakresie zakupu usług serwisowych, części zamiennych i akcesoriów.
    • Skuteczna koordynacja prac serwisowych i naprawczych oraz terminowego przygotowania samochodu do odbioru.
    • Praca na bazie danych klientów serwisowych (CRM).

    OD IDEALNEGO KANDYDATA OCZEKUJEMY:

    • Wykształcenia minimum średniego (preferowane wyższe) techniczne.
    • Minimum 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
    • Zainteresowania branżą motoryzacyjną.
    • Zorientowania na klienta, koncentracji na obsłudze klienta.
    • Zdolności pozyskiwania zaufania klientów i kolegów z działów technicznych.
    • Dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i wysokiego zaangażowania.
    • Świetnej obsługi doradczej, aktywnej sprzedaży usług.

    WYBRANYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

    Możliwość pracy w firmie, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie. Wynagrodzenie uzależniamy od osiągniętych wyników, zapewniamy również bogate możliwości rozwoju zawodowego oraz dedykowaną ścieżkę szkoleniową.

    Jako regionalny dealer BMW oferujemy pewne zatrudnienie w przyjemnej atmosferze. od zawsze przyświeca nam motto otwartego, pełnego szacunku dialogu, tak z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

    Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy kierować
    klikając w przycisk:

    Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę ww. przedsiębiorstwom na przetwarzanie powyższych danych, jak i danych, które udostępnię w przyszłości, w tych samych celach, dla jakich zbiera je BMW M-CARS/ BMW Polska sp. z o.o. Mam świadomość, że udostępnianie moich danych jest dobrowolne, a po ich udostępnieniu mam zawsze prawo do wglądu w te dane i ich poprawiania.