Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Serwisowy

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa Kapitałowa DBK, największy w olsce dostawca produktów i usług dla branży TSL, lider sprzedaży pojazdów ciężarowych oraz sieci serwisów na terenie całego kraju, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    www.grupadbk.com
    Miejsce pracy: Olsztyn

    Opis stanowiska:

    • Obsługa klientów serwisu
    • Koordynowanie bieżących napraw oraz akcji gwarancyjnych
    • Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych napraw
    • Właściwe organizowanie pracy własnej i warsztatu
    • Współpraca z działami wspierającymi serwis

    Od kandydata oczekujemy:

    • Wykształcenia min. średnie techniczne
    • Doświadczenia w branży motoryzacyjnej
    • Dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy pod presją czasu
    • Doświadczenia w sprzedaży usług serwisowych
    • Komunikatywności i umiejętności budowania trwałych relacji z klientami
    • Prawa jazdy kat. B. (mile widziane C)

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Umowę o pracę i motywujący system wynagrodzeń
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając przycisk aplikuj.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    W nadsyłanych CV prosimy o dopisanie klauzuli:

    Oświadczam, że zostałam / - em poinformowana/-y, że administratorem moich danych osobowych jest Nord Inwest Sp. z o.o., w Olsztynie, 10-410, ul. Lubelska 43A, należącą do Grupy Kapitałowej DBK, a także o dobrowolności ich udostępnienia, prawie wglądu do treści danych, ich poprawiania, wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania moich danych, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych dla procesu rekrutacji prowadzonego przez Nord Inwest Sp. z o.o., w Olsztynie, 10-410, ul. Lubelska 43A, na potrzeby spółek należących do Grupy Kapitałowej DBK, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. 2016 r. poz. 922, ze zm.)

    Do Grupy kapitałowej DBK należą: DBK Sp. z o.o. w Olsztynie, Beneparts Polska Sp. z o.o. w Olsztynie, Bene Trucks Sp. z o.o. w Olsztynie, Eurotrailer Sp. z o.o. w Olsztynie, HAMA Polska Sp. z o.o. w Olsztynie, Nord Inwest Sp. z o.o. w Olsztynie, Pol-Assur Sp. z o.o. w Olsztynie, CTC Sp. z o.o. w Rudzie Śląskiej, NL-Leasing Sp. z o.o. w Gdańsku, Remo-Car Sp. z o.o. w Święcicach, WTC Sp. z o.o. w Długołęce.