Ta oferta pracy jest nieaktualna od 105 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Serwisu KIA

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 07.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma Autocentrum IM Patecki została założona w 1994 roku, a od roku 2000 godnie reprezentuje markę KIAMotors w Krakowie. Sprzedaż samochodów, serwis, części zamienne, naprawy powypadkowe, zwiększaniemocy, obniżanie spalania - to wszystko pod jednym dachem! Pod adresem Al. 29 Listopada 180 (wylot w kierunkuWarszawy).
    Miejsce pracy: Kraków
    Nr ref.: Numer referencyjny: DSK0118
    Twoje zadania będą polegały na:
    • Opiece nad Klientem serwisu (m.in. przyjmowaniu zleceń, uzgodnieniu terminów, określeniu zakresu prac, informowaniu Klienta o przebiegu prac, przygotowywaniu dokumentacji technicznej, rozliczeniu Klienta, itd.);
    • Identyfikowaniu potrzeb Klienta i aktywnym doradztwie;
    • Budowaniu i utrzymywaniu pozytywnych oraz długotrwałych relacji z Klientami;
    • Współpracy z zespołem serwisowym;
    • Realizacji planów sprzedażowych (sprzedaż części i usług serwisowych) oraz celów jakościowych;
    • Dbaniu o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi;
    Szukamy Kandydatek/Kandydatów, którzy cechują się:
    • Wykształceniem min. średnim (preferowane wykształcenie o profilu technicznym);
    • Doświadczeniem w pracy w dziale sprzedaży lub obsługi klienta (dodatkowy atut);
    • Nastawieniem na cele i wysoką motywacją do pracy;
    • Przynajmniej podstawową wiedzą na temat mechaniki samochodowej;
    • Komunikatywnością, otwartością na pracę z ludźmi, asertywnością;
    • Umiejętnością pracy w zespole;
    • Nastawieniem na jakościową obsługę Klienta i jego potrzeby;
    • Systematycznością, rzetelnością i dokładnością;
    • Wysoką kulturą osobistą;
    W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy oferujemy:
    • Rozwojową pracę dla globalnej marki;
    • Szkolenia firmowe i z ramienia importera, w tym szkolenia certyfikujące;
    • Stabilne zatrudnienie;
    • Wynagrodzenie w formie podstawy, prowizji i bonusów od sprzedaży;
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez IM Patecki z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest IM Patecki z siedzibą w Kraków przy AL. 29 Listopada 180 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
    bottom2
    bottom